nie

20

lut

2011

Goldwell Gdańsk pierwszym finalistą PPA Drukuj
Puchar Polski - Aktualności
Wpisany przez Bartosz Purzyński i Natalia Konicz   
niedziela, 20 lutego 2011 19:09

W sobotę oraz niedzielę Goldwell Gdańsk na własnym lodowisku dwukrotnie zwyciężył drużynę aktualnego Mistrza Polski Sielec Sosnowiec w stosunku 5:2 i 6:4. Zawodnicy z Gdańska zapewnili sobie tym samym jako pierwsi udział w turnieju finałowym Pucharu Polski Amatorów. Przypomnijmy, że na 3 pozostałe miejsca ogromne szanse mają drużyny MH Automatyka Dragons, OHT oraz Mad Dogs.

Goldwell Gdańsk - Sielec Sosnowiec 5 : 2 (2:0 - 2:0 - 1:2)

1:0 (3') Dariusz Brucki - Kamil Oppeln-Bronikowski
2:0 (14') Jarosław Skokowski - Daniel Baranowski
3:0 (26') Dariusz Brucki - Daniel Baranowski
4:0 (28') Kamil Oppeln-Bronikowski - Daniel Baranowski 
4:1 (31') Paweł Sikorski - Robert Roczniok
4:2 (35') Paweł Sikorski - Robert Roczniok
5:2 (43') Kamil Oppeln-Bronikowski - Daniel Baranowski

Kary: 8 min - 10 min
GG: Jacek Brzeziński (2), Sebastian Turos (4), Przemysław Spichalski (2);
SS: Robert Roczniok (4), Ireneusz Krysztopowicz (4), Robert Kania (2).

Sielec Sosnowiec - Goldwell Gdańsk 4 : 6 (2:1 - 1:4 - 1:1)

0:1 (8') Sebastian Turos - Przemysław Spichalski (5/4)
1:1 (9') Marcin Chabior
2:1 (15') Paweł Sikorski - Marcin Chabior 
2:2 (19') Tomasz Błażuk - Jakub Ryń - Sebastian Turos
2:3 (22') Sebastian Turos - Sławomir Turos - Tomasz Błażuk
2:4 (23') Paweł Cebela - Przemysław Spichalski
3:4 (24') Marcin Chabior
3:5 (28') Piotr Brzuszkiewicz - Kamil Oppeln-Bronikowski
3:6 (37') Zenon Pobłocki - Paweł Cebela - Grzegorz Cytawa (5/4)
4:6 (38') Paweł Sikorski - Marcin Młynarski (5/4)

Kary: 22 min - 4 min
SS: Norbert Janus (10), Jarosław Kos (6), Ireneusz Krysztopowicz (4), 2 min kary technicznej; 
GG: Kamil Oppeln-Bronikowski, Sławomir Turos.

Składy:
GOLDWELL: Jarosław Wojcieszenko, Tomasz Rytlewski, Daniel Baranowski, Tomasz Błażuk, Dariusz Brucki, Jacek Brzeziński, Waldemar Bykowski, Piotr Brzuszkiewicz, Paweł Cebela, Grzegorz Cytawa, Kamil Oppeln-Bronikowski, Zenon Pobłocki, Jakub Ryń, Jarosław Skokowski, Przemysław Spichalski, Sebastian Turos, Sławomir Turos;
SIELEC: Damian Rehlich, Paweł Sikorski, Marcin Chabior, Robert Roczniok, Ireneusz Krysztopowicz, Marcin Młynarski, Grzegorz Kudliński, Jarosław Kos, Bartłomiej Mikołajczyk, Norbert Janus, Robert Kania, Filip Maj, Krystian Golik, Krystian Siura, Jarosław Mołas.

Grupa A:
29.01. g.16:30 Goldwell Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6:3
   Zagłębie Sosnowiec - Sielec Sosnowiec 5:1
12.02. g.22:30 Zagłębie Sosnowiec - Goldwell Gdańsk 2:3
19.02. g.21:30 Goldwell Gdańsk - Sielec Sosnowiec 5:2
20.02. g.12:30 Sielec Sosnowiec - Goldwell Gdańsk 4:6
   Sielec Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec
  GRUPA A M P bilans
         
1 Goldwell Gdańsk 4 8 +9 (20:11)
2 Zagłębie Sosnowiec 3 2 0 (10:10)
3 Sielec Sosnowiec 3 0 -9 (7:16)
Poprawiony: poniedziałek, 21 lutego 2011 00:37