Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rozgrywki 2015/2016
TLH 2015/2016
Wyniki - RUNDA 2 (26.01.2016 - 10.03.2016) Wybierz kolejkę:

Tuesday, 26 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MADMad Dogs Sopot-GRZGrizzlies Gdynia18:1 (7:0-6:0-5:1) Raport meczowy
Wednesday, 27 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-DRGDragons Gdańsk5:4 (1:1-1:1-3:2) Raport meczowy
Thursday, 28 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk1:1 (1:1-0:0-0:0) Raport meczowy
Tuesday, 02 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk1:5 (0:2-0:2-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 03 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-MADMad Dogs Sopot1:5 (1:1-0:3-0:1) Raport meczowy
Thursday, 04 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team0:12 (0:2-0:5-0:5) Raport meczowy
Tuesday, 09 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot3:5 (1:0-1:3-1:2) Raport meczowy
Wednesday, 10 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team4:3 (1:0-2:2-1:1) Raport meczowy
Thursday, 11 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-DRGDragons Gdańsk1:7 (1:2-0:2-0:3) Raport meczowy
Tuesday, 01 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia8:1 (3:0-3:1-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 02 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team6:5 (2:3-3:0-1:2) Raport meczowy
Wednesday, 09 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk4:5 (1:1-2:1-1:3) Raport meczowy
Thursday, 10 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia17:1 (6:0-5:0-6:1) Raport meczowy
Friday, 11 March 2016
Pokaż informacje Duża  20:00    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot6:4 (0:3-3:1-3:0) Raport meczowy
Sunday, 13 March 2016
Pokaż informacje Duża  19:40    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk7:3 Raport meczowy

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack