Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH B 2019/2020
TLH B 2019/2020
Wyniki - RUNDA 1 (15.10.2019 - 05.12.2019) Wybierz kolejkę:

Tuesday, 15 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia4:0 (0:0-2:0-2:0) Raport meczowy
Thursday, 17 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GK2GKH Gdynia 25:1 (3:1-1:0-1:0) Raport meczowy
Tuesday, 22 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MEDMedia Team-MARMarvins Fighters2:4 (1:2-0:1-1:1) Raport meczowy
Thursday, 24 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec2:5 (0:2-1:1-1:2) Raport meczowy
Tuesday, 29 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MARMarvins Fighters-LIDLider Hockey Team2:10 (1:3-0:5-1:2) Raport meczowy
Thursday, 31 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-MEDMedia Team5:2 (1:1-2:0-2:1) Raport meczowy
Tuesday, 12 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MEDMedia Team13:1 (3:0-4:1-6:0) Raport meczowy
Thursday, 14 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-GRZGrizzlies Gdynia7:2 (1:0-4:0-2:2) Raport meczowy
Monday, 18 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GK2GKH Gdynia 24:1 (0:0-4:1-0:0) Raport meczowy
Tuesday, 19 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MARMarvins Fighters-FANFCDH Stoczniowiec1:3 (1:1-0:2-0:0) Raport meczowy
Thursday, 21 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MEDMedia Team-GRZGrizzlies Gdynia2:4 (0:2-2:2-0:0) Raport meczowy
Tuesday, 26 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team4:7 (0:0-3:3-1:4) Raport meczowy
Wednesday, 27 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-MARMarvins Fighters4:3 (1:0-3:3-0:0) Raport meczowy
Tuesday, 03 December 2019
Duża  21:30    MARMarvins Fighters-GRZGrizzlies Gdynia2:1 (1:0-0:0-1:1) Raport meczowy
Thursday, 05 December 2019
Duża  21:30    MEDMedia Team-GK2GKH Gdynia 24:6 (0:1-3:2-1:3) Raport meczowy

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack