Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH B 2019/2020
TLH B 2019/2020
Wyniki - RUNDA 2 (09.12.2019 - 25.02.2020) Wybierz kolejkę:

Monday, 09 December 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MARMarvins Fighters-MEDMedia Team11:0 (4:0-3:0-4:0) Raport meczowy
Tuesday, 10 December 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team2:1 (1:1-1:0-0:0) Raport meczowy
Monday, 16 December 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-LIDLider Hockey Team4:5 (1:1-1:2-2:2) Raport meczowy
Tuesday, 17 December 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia16:2 (5:1-8:0-3:1) Raport meczowy
Monday, 06 January 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-MEDMedia Team17:1 (10:1-1:0-6:0) Raport meczowy
Tuesday, 07 January 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-MARMarvins Fighters1:9 (0:3-1:3-0:3) Raport meczowy
Monday, 27 January 2020
Duża  21:30    MEDMedia Team-FANFCDH Stoczniowiec-:- Raport meczowy
Tuesday, 28 January 2020
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MARMarvins Fighters-:- Raport meczowy
Monday, 03 February 2020
Duża  21:30    MARMarvins Fighters-GK2GKH Gdynia 2-:- Raport meczowy
Tuesday, 04 February 2020
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia-:- Raport meczowy
Monday, 10 February 2020
Duża  21:30    MEDMedia Team-LIDLider Hockey Team-:- Raport meczowy
Thursday, 13 February 2020
Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-FANFCDH Stoczniowiec-:- Raport meczowy
Tuesday, 18 February 2020
Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-MARMarvins Fighters-:- Raport meczowy
Thursday, 20 February 2020
Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-GK2GKH Gdynia 2-:- Raport meczowy
Tuesday, 25 February 2020
Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-MEDMedia Team-:- Raport meczowy

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack