Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH B 2019/2020
TLH B 2019/2020
Wyniki - RUNDA 1 (15.10.2019 - 05.12.2019) Wybierz kolejkę:

Tuesday, 15 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia4:0 (0:0-2:0-2:0) Raport meczowy
Thursday, 17 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GK2GKH Gdynia 25:1 (3:1-1:0-1:0) Raport meczowy
Tuesday, 22 October 2019
Duża  21:30    MEDMedia Team-MARMarvins Fighters-:- Raport meczowy
Thursday, 24 October 2019
Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec-:- Raport meczowy
Tuesday, 29 October 2019
Duża  21:30    MARMarvins Fighters-LIDLider Hockey Team-:- Raport meczowy
Thursday, 31 October 2019
Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-MEDMedia Team-:- Raport meczowy
Tuesday, 12 November 2019
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MEDMedia Team-:- Raport meczowy
Thursday, 14 November 2019
Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-GRZGrizzlies Gdynia-:- Raport meczowy
Monday, 18 November 2019
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GK2GKH Gdynia 2-:- Raport meczowy
Tuesday, 19 November 2019
Duża  21:30    MARMarvins Fighters-FANFCDH Stoczniowiec-:- Raport meczowy
Thursday, 21 November 2019
Duża  21:30    MEDMedia Team-GRZGrizzlies Gdynia-:- Raport meczowy
Tuesday, 26 November 2019
Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team-:- Raport meczowy
Wednesday, 27 November 2019
Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-MARMarvins Fighters-:- Raport meczowy
Tuesday, 03 December 2019
Duża  21:30    MARMarvins Fighters-GRZGrizzlies Gdynia-:- Raport meczowy
Thursday, 05 December 2019
Duża  21:30    MEDMedia Team-GK2GKH Gdynia 2-:- Raport meczowy

01



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack