Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH A 2019/2020
TLH A 2019/2020
Wyniki - RUNDA 3 (30.01.2020 - 02.03.2020) Wybierz kolejkę:

Thursday, 30 January 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk0:5 Raport meczowy
Wednesday, 05 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot5:6 (3:3-2:1-0:2) Raport meczowy
Thursday, 06 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk5:0 Raport meczowy
Tuesday, 11 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk5:3 (1:2-3:0-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 12 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia4:2 (2:0-1:1-1:1) Raport meczowy
Monday, 17 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team3:5 (0:3-2:2-1:0) Raport meczowy
Wednesday, 19 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia2:5 (1:2-0:0-1:3) Raport meczowy
Tuesday, 25 February 2020
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Wednesday, 26 February 2020
Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk-:- Raport meczowy
Monday, 02 March 2020
Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack