Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH A 2018/2019
TLH A 2018/2019
Wyniki - RUNDA 2 (26.11.2018 - 10.01.2019) Wybierz kolejkę:

Monday, 26 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia5:2 (1:0-3:0-1:2) Raport meczowy
Wednesday, 28 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:7 (1:2-1:3-1:2) Raport meczowy
Thursday, 29 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk8:2 (2:2-2:0-4:0) Raport meczowy
Monday, 03 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia2:4 (0:1-2:3-0:0) Raport meczowy
Wednesday, 05 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:4 (1:1-1:1-1:2) Raport meczowy
Thursday, 06 December 2018
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk6:5 (2:2-1:2-2:1)rzuty karne Raport meczowy
Monday, 10 December 2018
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-DRGDragons Gdańsk0:8 (0:5-0:2-0:1) Raport meczowy
Wednesday, 12 December 2018
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team-:- Raport meczowy
Thursday, 13 December 2018
Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk-:- Raport meczowy
Monday, 17 December 2018
Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team-:- Raport meczowy
Wednesday, 19 December 2018
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk-:- Raport meczowy
Thursday, 20 December 2018
Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Monday, 07 January 2019
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team-:- Raport meczowy
Wednesday, 09 January 2019
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Thursday, 10 January 2019
Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia-:- Raport meczowy

« Poprzednia kolejka   01 02 03   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack