Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Terminarz meczów
TLH A 2018/2019
Terminarz Lider Hockey Team iCal export

RUNDA 1 (08.10.2018 - 27.11.2018)
Monday, 08 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-LIDLider Hockey Team3:1 (2:0-1:0-0:1) Raport meczowy
Monday, 15 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team7:1 (3:0-2:0-2:1) Raport meczowy
Wednesday, 24 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-LIDLider Hockey Team5:0 Raport meczowy
Wednesday, 14 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team5:6 (3:1-2:3-0:2) Raport meczowy
Monday, 19 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team1:7 (1:1-0:2-0:4) Raport meczowy

RUNDA 2 (26.11.2018 - 10.01.2019)
Wednesday, 28 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:7 (1:2-1:3-1:2) Raport meczowy
Monday, 03 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia2:4 (0:1-2:3-0:0) Raport meczowy
Monday, 10 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-DRGDragons Gdańsk0:8 (0:5-0:2-0:1) Raport meczowy
Wednesday, 19 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk3:4 (0:1-1:1-2:2) Raport meczowy
Wednesday, 09 January 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MADMad Dogs Sopot2:4 (0:2-2:2-0:0) Raport meczowy

RUNDA 3 (14.01.2019 - 28.02.2019)
Wednesday, 16 January 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-LIDLider Hockey Team8:5 (2:2-2:2-4:1) Raport meczowy
Monday, 21 January 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team5:3 (0:2-4:1-1:0) Raport meczowy
Wednesday, 30 January 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-LIDLider Hockey Team8:1 (1:0-5:0-2:1) Raport meczowy
Wednesday, 06 February 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team7:1 (3:0-1:0-3:1) Raport meczowy
Monday, 25 February 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team15:3 (5:1-5:1-5:1) Raport meczowy

PLAY-OFF (18.03.2019 - 28.03.2019)
Wednesday, 20 March 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team6:2 (2:1-1:0-3:1) Raport meczowy
Wednesday, 27 March 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk4:7 (1:1-0:4-3:2) Raport meczowy

Mecz o 5. m-ce (03.04.2019)
Wednesday, 03 April 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team4:4 (0:2-2:`2-2:0) Raport meczowy

Mecz o 3. m-ce (04.04.2019)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (05.04.2019)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack