Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Terminarz meczów
TLH A 2018/2019
Terminarz Mad Dogs Sopot iCal export

RUNDA 1 (08.10.2018 - 27.11.2018)
Thursday, 11 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot4:3 (1:2-1:0-2:1) Raport meczowy
Thursday, 18 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot3:7 (1:3-2:2-0:2) Raport meczowy
Monday, 22 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot4:3 (0:1-1:1-3:1) Raport meczowy
Thursday, 15 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk5:8 (3:3-2:3-0:2) Raport meczowy
Monday, 19 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team1:7 (1:1-0:2-0:4) Raport meczowy

RUNDA 2 (26.11.2018 - 10.01.2019)
Monday, 26 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia5:2 (1:0-3:0-1:2) Raport meczowy
Thursday, 06 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk6:5 (2:2-1:2-2:1-1:0)rzuty karne
Wednesday, 12 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team5:4 (2:1-0:3-2:0-1:0)rzuty karne Raport meczowy
Thursday, 20 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-MADMad Dogs Sopot1:4 (0:1-1:2-0:1) Raport meczowy
Wednesday, 09 January 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MADMad Dogs Sopot2:4 (0:2-2:2-0:0) Raport meczowy

RUNDA 3 (14.01.2019 - 28.02.2019)
Thursday, 17 January 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot9:4 (5:1-3:2-1:1) Raport meczowy
Thursday, 24 January 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot4:6 (0:2-2:3-2:1) Raport meczowy
Monday, 28 January 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot5:8 (0:1-3:2-2:5) Raport meczowy
Thursday, 07 February 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk4:2 (3:0-0:1-1:1) Raport meczowy
Monday, 25 February 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team15:3 (5:1-5:1-5:1) Raport meczowy

PLAY-OFF (18.03.2019 - 28.03.2019)
Monday, 18 March 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team4:8 (2:3-1:2-1:3) Raport meczowy
Monday, 25 March 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot6:5 (2:1-2:1-2:3) Raport meczowy

Mecz o 5. m-ce (03.04.2019)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3. m-ce (04.04.2019)
Thursday, 04 April 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot3:2 (0:0-2:2-1:0) Raport meczowy

Mecz o 1. m-ce (05.04.2019)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack