Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Terminarz meczów
TLH B 2019/2020
Terminarz GKH Gdynia 2 iCal export

RUNDA 1 (15.10.2019 - 05.12.2019)
Thursday, 17 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GK2GKH Gdynia 25:1 (3:1-1:0-1:0) Raport meczowy
Thursday, 14 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-GRZGrizzlies Gdynia7:2 (1:0-4:0-2:2) Raport meczowy
Monday, 18 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GK2GKH Gdynia 24:1 (0:0-4:1-0:0) Raport meczowy
Wednesday, 27 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-MARMarvins Fighters4:3 (1:0-3:3-0:0) Raport meczowy
Thursday, 05 December 2019
Duża  21:30    MEDMedia Team-GK2GKH Gdynia 24:6 (0:1-3:2-1:3) Raport meczowy

RUNDA 2 (09.12.2019 - 25.02.2020)
Monday, 16 December 2019
Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-LIDLider Hockey Team-:- Raport meczowy
Monday, 06 January 2020
Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-MEDMedia Team-:- Raport meczowy
Monday, 03 February 2020
Duża  21:30    MARMarvins Fighters-GK2GKH Gdynia 2-:- Raport meczowy
Thursday, 13 February 2020
Duża  21:30    GK2GKH Gdynia 2-FANFCDH Stoczniowiec-:- Raport meczowy
Thursday, 20 February 2020
Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-GK2GKH Gdynia 2-:- Raport meczowy

PLAY-OFF (10.03.2020 - 23.03.2020)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 5. m-ce (30.03.2020)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3. m-ce (31.03.2020)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (01.04.2020)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack