Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Terminarz meczów
TLH 2017/2018
Terminarz Marvins Oliwa Hockey Team iCal export

RUNDA 1 (16.10.2017 - 30.11.2017)
Monday, 16 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-LIDLider Hockey Team6:2 (1:2-3:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 25 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:7 (0:2-1:2-2:3) Raport meczowy
Thursday, 09 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team0:22 (0:6-0:7-0:9) Raport meczowy
Monday, 13 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team4:1 (2:1-1:0-1:0) Raport meczowy
Wednesday, 22 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk2:4 (0:1-2:2-0:1) Raport meczowy
Thursday, 30 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec10:0 (4:0-4:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 03 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot3:1 (1:1-0:0-2:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (04.12.2017 - 15.02.2018)
Monday, 04 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:6 (1:1-1:4-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 13 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia3:2 (2:0-1:1-0:1) Raport meczowy
Wednesday, 20 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team8:6 (3:0-2:3-3:3) Raport meczowy
Thursday, 11 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia17:1 (5:0-8:0-4:1) Raport meczowy
Monday, 15 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk5:4 (0:2-3:1-2:1) Raport meczowy
Wednesday, 24 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team0:3 (0:0-0:2-0:1) Raport meczowy
Thursday, 15 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-MOHMarvins Oliwa Hockey Team1:17 (0:7-0:7-1:3) Raport meczowy

PLAY-OFF (26.02.2018 - 15.03.2018)
Thursday, 01 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia9:1 (3:0-3:1-3:0) Raport meczowy
Thursday, 08 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot5:2 (0:0-4:1-1:1) Raport meczowy
Thursday, 15 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:5 (0:1-1:3-2:1) Raport meczowy

Mecz o 7. m-ce (19.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 5. m-ce (20.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3. m-ce (21.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (23.03.2018)
Friday, 23 March 2018
Pokaż informacje Duża  19:00    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk4:3 (1:1-1:2-1:0) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack