Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Terminarz meczów
TLH 2017/2018
Terminarz Goldwell Gdańsk iCal export

RUNDA 1 (16.10.2017 - 30.11.2017)
Thursday, 19 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia13:0 (7:0-3:0-3:0) Raport meczowy
Thursday, 26 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GOLGoldwell Gdańsk0:16 (0:6-0:4-0:6) Raport meczowy
Tuesday, 31 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team16:4 (5:1-4:1-7:2) Raport meczowy
Monday, 06 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk3:2 (0:0-3:1-0:1) Raport meczowy
Thursday, 16 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot5:6 (1:1-4:1-0:3-0:1)rzuty karne Raport meczowy
Wednesday, 22 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk2:4 (0:1-2:2-0:1) Raport meczowy
Monday, 27 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk5:2 (0:0-3:0-2:2) Raport meczowy

RUNDA 2 (04.12.2017 - 15.02.2018)
Thursday, 07 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk0:11 (0:4-0:5-0:2) Raport meczowy
Thursday, 14 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec12:1 (1:0-5:0-6:1) Raport meczowy
Tuesday, 19 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk1:11 (1:4-0:3-0:4) Raport meczowy
Monday, 08 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia1:7 (0:4-1:2-0:1) Raport meczowy
Thursday, 18 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk3:6 (1:3-1:0-1:3) Raport meczowy
Wednesday, 24 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team0:3 (0:0-0:2-0:1) Raport meczowy
Monday, 12 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk3:4 (1:0-0:1-2:3) Raport meczowy

PLAY-OFF (26.02.2018 - 15.03.2018)
Wednesday, 28 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec9:2 (0:0-5:1-4:1) Raport meczowy
Wednesday, 07 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia5:1 (0:1-2:0-3:0) Raport meczowy
Wednesday, 14 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk3:3 (1:1-1:1-1:1) Raport meczowy

Mecz o 7. m-ce (19.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 5. m-ce (20.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3. m-ce (21.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (23.03.2018)
Friday, 23 March 2018
Pokaż informacje Duża  19:00    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk4:3 (1:1-1:2-1:0) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack