Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Terminarz meczów
TLH A 2019/2020
Terminarz Oliwa Hockey Team iCal export

RUNDA 1 (14.10.2019 - 25.11.2019)
Monday, 14 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot7:4 (2:0-3:3-2:1) Raport meczowy
Monday, 21 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia1:7 (0:1-0:5-1:1) Raport meczowy
Monday, 28 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team6:4 (2:0-1:2-3:2) Raport meczowy
Wednesday, 13 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk3:2 (0:2-1:0-1:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (28.11.2019 - 29.01.2020)
Monday, 02 December 2019
Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Thursday, 12 December 2019
Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia-:- Raport meczowy
Wednesday, 18 December 2019
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team-:- Raport meczowy
Wednesday, 08 January 2020
Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk-:- Raport meczowy

RUNDA 3 (30.01.2020 - 02.03.2020)
Wednesday, 05 February 2020
Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Wednesday, 12 February 2020
Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia-:- Raport meczowy
Monday, 17 February 2020
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team-:- Raport meczowy
Wednesday, 26 February 2020
Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk-:- Raport meczowy

PLAY-OFF (09.03.2020 - 25.03.2020)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3. m-ce (02.04.2020)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (03.04.2020)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack