Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH 2013/2014
TLH 2013/2014
Terminarz Mad Dogs Sopot iCal export

RUNDA 1 (30.09.2013 - 29.11.2013)
Monday, 30 September 2013
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team5:2 (2:1-1:0-2:1) Raport meczowy
Friday, 11 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:15    FANFCDH Stoczniowiec-MADMad Dogs Sopot1:14 (1:5-0:7-0:2) Raport meczowy
Thursday, 17 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    MADMad Dogs Sopot-MEDMedia Team17:1 (5:0-7:1-5:0) Raport meczowy
Wednesday, 23 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-MADMad Dogs Sopot0:33 (0:8-0:10-0:15) Raport meczowy
Thursday, 31 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    MADMad Dogs Sopot-MARMarvins Fighters13:2 (5:1-6:0-2:1) Raport meczowy
Monday, 04 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk1:3 (0:1-1:1-0:1) Raport meczowy
Friday, 08 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:15    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot3:4 (1:0-1:3-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 19 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot4:13 (2:5-1:4-1:4) Raport meczowy
Wednesday, 27 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot6:5 (1:1-3:1-2:3) Raport meczowy

RUNDA 2 (02.12.2013 - 11.03.2014)
Wednesday, 18 December 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot6:6 (3:3-2:3-1:0) Raport meczowy
Friday, 03 January 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team7:5 (1:1-5:2-1:2) Raport meczowy
Friday, 10 January 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia5:3 (1:0-2:2-2:1) Raport meczowy
Wednesday, 15 January 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk8:7 (3:4-2:2-3:1) Raport meczowy
Tuesday, 18 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk3:6 (2:3-0:2-1:1) Raport meczowy
Friday, 21 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot5:1 (1:0-1:0-3:1) Raport meczowy
Monday, 24 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot7:3 (2:0-2:1-3:2) Raport meczowy
Wednesday, 05 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    DRGDragons Gdańsk-MADMad Dogs Sopot4:8 (1:2-3:1-0:5) Raport meczowy

PLAY OFF (12.03.2014 - 31.03.2014)
Thursday, 13 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    MADMad Dogs Sopot-MARMarvins Fighters12:3 (4:2-3:1-5:0) Raport meczowy
Sunday, 23 March 2014
Pokaż informacje Duża  18:00    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot1:4 (0:1-1:0-0:3) Raport meczowy
Monday, 31 March 2014
Pokaż informacje Duża  20:30    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk5:6 (2:2-1:2-2:2) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Friday, 04 April 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team5:7 (0:0-0:2-5:5) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack