Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2013/2014
Terminarz Grizzlies Gdynia iCal export

RUNDA 1 (30.09.2013 - 29.11.2013)
Thursday, 03 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    DRGDragons Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia13:0 (3:0-6:0-4:0) Raport meczowy
Tuesday, 08 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-OHTOliwa Hockey Team0:21 (0:7-0:8-0:6) Raport meczowy
Wednesday, 16 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GOLGoldwell Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia27:0 (5:0-17:0-5:0) Raport meczowy
Wednesday, 23 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-MADMad Dogs Sopot0:33 (0:8-0:10-0:15) Raport meczowy
Tuesday, 29 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia19:0 (4:0-9:0-6:0) Raport meczowy
Wednesday, 06 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    MEDMedia Team-GRZGrizzlies Gdynia15:0 (2:0-4:0-9:0) Raport meczowy
Tuesday, 12 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia12:0 (3:0-5:0-4:0) Raport meczowy
Tuesday, 26 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-LIDLider Hockey Team0:13 (0:3-0:4-0:6) Raport meczowy
Thursday, 28 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    MARMarvins Fighters-GRZGrizzlies Gdynia11:0 (2:0-5:0-4:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (02.12.2013 - 11.03.2014)
Tuesday, 17 December 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    MEDMedia Team-GRZGrizzlies Gdynia16:1 (6:0-4:0-6:1) Raport meczowy
Thursday, 02 January 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-LIDLider Hockey Team0:5 (0:2-0:2-0:1) Raport meczowy
Tuesday, 07 January 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-MARMarvins Fighters1:7 (0:3-0:2-1:2) Raport meczowy
Tuesday, 14 January 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec0:4 (0:0-0:3-0:1) Raport meczowy
Tuesday, 11 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-MEDMedia Team3:5 (1:2-0:2-2:1) Raport meczowy
Wednesday, 19 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    LIDLider Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia7:5 (3:2-2:3-2:0) Raport meczowy
Tuesday, 25 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    MARMarvins Fighters-GRZGrizzlies Gdynia9:1 (1:0-1:0-7:1) Raport meczowy
Tuesday, 04 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia3:1 (1:0-1:0-1:1) Raport meczowy

PLAY OFF (12.03.2014 - 31.03.2014)
Tuesday, 18 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia6:1 (3:0-1:1-2:0) Raport meczowy
Saturday, 22 March 2014
Pokaż informacje Duża  17:30    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec2:5 (0:2-1:2-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 25 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia8:0 (0:0-4:0-4:0) Raport meczowy
Monday, 31 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec2:10 (1:5-0:2-1:3) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack