Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH 2013/2014
TLH 2013/2014
Terminarz Oliwa Hockey Team iCal export

RUNDA 1 (30.09.2013 - 29.11.2013)
Wednesday, 02 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    OHTOliwa Hockey Team-MEDMedia Team13:1 (4:1-4:0-5:0) Raport meczowy
Tuesday, 08 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GRZGrizzlies Gdynia-OHTOliwa Hockey Team0:21 (0:7-0:8-0:6) Raport meczowy
Tuesday, 15 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    OHTOliwa Hockey Team-MARMarvins Fighters6:3 (4:1-1:0-1:2) Raport meczowy
Monday, 21 October 2013
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-OHTOliwa Hockey Team3:6 (1:0-1:3-1:3) Raport meczowy
Thursday, 31 October 2013
Pokaż informacje Duża  20:40    OHTOliwa Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec9:1 (4:1-3:0-2:0) Raport meczowy
Tuesday, 05 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    OHTOliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk3:6 (2:0-0:5-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 19 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot4:13 (2:5-1:4-1:4) Raport meczowy
Friday, 22 November 2013
Pokaż informacje Duża  21:15    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team5:4 (2:0-0:3-2:1) Raport meczowy
Monday, 02 December 2013
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team2:7 (0:0-0:6-2:1) Raport meczowy

RUNDA 2 (02.12.2013 - 11.03.2014)
Wednesday, 11 December 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team6:1 (1:1-2:0-3:0) Raport meczowy
Monday, 16 December 2013
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia5:5 (2:3-0:1-3:1) Raport meczowy
Saturday, 28 December 2013
Pokaż informacje Duża  17:00    OHTOliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk3:7 (1:2-0:3-2:2) Raport meczowy
Friday, 03 January 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team7:5 (1:1-5:2-1:2) Raport meczowy
Wednesday, 12 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:45    OHTOliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk6:1 (2:1-3:0-1:0) Raport meczowy
Monday, 17 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team3:1 (2:0-0:1-1:0) Raport meczowy
Monday, 24 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot7:3 (2:0-2:1-3:2) Raport meczowy
Friday, 28 February 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team3:3 (1:2-1:1-1:0) Raport meczowy

PLAY OFF (12.03.2014 - 31.03.2014)
Friday, 14 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team1:5 (0:0-1:1-0:4) Raport meczowy
Friday, 21 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team2:4 (0:1-1:1-1:2) Raport meczowy
Friday, 28 March 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia4:3 (1:0-1:2-2:1) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Friday, 04 April 2014
Pokaż informacje Duża  21:15    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team5:7 (0:0-0:2-5:5) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack