Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rozgrywki 2012/2013
TLH 2012/2013
Terminarz GKH Gdynia iCal export

RUNDA 1 (06.02.2013 - 18.03.2013)
Thursday, 07 February 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia4:7 (1:3-3:3-0:1) Raport meczowy
Tuesday, 19 February 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team8:1 (2:0-4:1-2:0) Raport meczowy
Friday, 22 February 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GRZGrizzlies Gdynia-GKHGKH Gdynia0:5 (0:0-0:1-0:4) Raport meczowy
Tuesday, 26 February 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk4:1 (0:0-1:1-3:1) Raport meczowy
Friday, 01 March 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia1:3 (0:0-0:1-1:2) Raport meczowy
Thursday, 07 March 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec13:1 (4:1-6:0-3:0) Raport meczowy
Thursday, 14 March 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot4:4 (1:0-2:2-1:2) Raport meczowy

PLAY OFF (19.03.2013 - 28.03.2013)
Friday, 22 March 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team2:4 (0:3-1:1-1:0) Raport meczowy
Thursday, 28 March 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia0:4 (0:1-0:2-0:1) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Friday, 12 April 2013
Pokaż informacje Duża  19:30    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia5:1 (1:1-3:0-1:0) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack