Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2012/2013
Terminarz Media Team iCal export

RUNDA 1 (06.02.2013 - 18.03.2013)
Monday, 11 February 2013
Pokaż informacje Duża  21:30    MEDMedia Team-DRGDragons Gdańsk0:16 (0:2-0:6-0:8) Raport meczowy
Tuesday, 19 February 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team8:1 (2:0-4:1-2:0) Raport meczowy
Thursday, 21 February 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-MADMad Dogs Sopot0:25 (0:8-0:10-0:7) Raport meczowy
Thursday, 28 February 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-MEDMedia Team10:1 (2:0-4:0-4:1) Raport meczowy
Monday, 04 March 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    OHTOliwa Hockey Team-MEDMedia Team11:0 (5:0-3:0-3:0) Raport meczowy
Friday, 08 March 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    MEDMedia Team-GRZGrizzlies Gdynia3:5 (0:2-3:2-0:1) Raport meczowy
Friday, 15 March 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GOLGoldwell Gdańsk-MEDMedia Team13:1 (3:1-4:0-6:0) Raport meczowy

PLAY OFF (19.03.2013 - 28.03.2013)
Wednesday, 20 March 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-MEDMedia Team13:0 (5:0-6:0-2:0) Raport meczowy
Tuesday, 26 March 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    MEDMedia Team-GOLGoldwell Gdańsk0:18 (0:7-0:4-0:7) Raport meczowy

Tuesday, 09 April 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GRZGrizzlies Gdynia-MEDMedia Team2:3 (0:0-1:1-1:1)seria rzutów karnych Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack