Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2012/2013
Terminarz Oliwa Hockey Team iCal export

RUNDA 1 (06.02.2013 - 18.03.2013)
Thursday, 07 February 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia4:7 (1:3-3:3-0:1) Raport meczowy
Thursday, 14 February 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team2:4 (0:1-1:2-1:1) Raport meczowy
Monday, 18 February 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    FANFCDH Stoczniowiec-OHTOliwa Hockey Team2:11 (0:4-1:5-1:2) Raport meczowy
Monday, 04 March 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    OHTOliwa Hockey Team-MEDMedia Team11:0 (5:0-3:0-3:0) Raport meczowy
Tuesday, 05 March 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GRZGrizzlies Gdynia-OHTOliwa Hockey Team0:10 (0:6-0:0-0:4) Raport meczowy
Tuesday, 12 March 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    OHTOliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk4:1 (1:0-1:0-2:1) Raport meczowy
Monday, 18 March 2013
Pokaż informacje Duża  21:45    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team8:1 (3:0-3:1-2:0) Raport meczowy

PLAY OFF (19.03.2013 - 28.03.2013)
Friday, 22 March 2013
Pokaż informacje Duża  20:30    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team2:4 (0:3-1:1-1:0) Raport meczowy
Thursday, 28 March 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia0:4 (0:1-0:2-0:1) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Thursday, 11 April 2013
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team9:3 (4:2-4:0-1:1) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack