Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2011/2012
Terminarz FCDH Stoczniowiec iCal export

RUNDA 1 (03.10.2011 - 22.12.2011)
Wednesday, 05 October 2011
Pokaż informacje Duża  21:45    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec12:2 (8:1-4:1) Raport meczowy
Wednesday, 19 October 2011
Pokaż informacje Duża  21:45    MADMad Dogs Sopot-FANFCDH Stoczniowiec20:0 (11:0-9:0) Raport meczowy
Thursday, 27 October 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec11:1 (4:0-7:1) Raport meczowy
Thursday, 10 November 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-MARMarvins Fighters5:2 (2:1-3:1) Raport meczowy
Thursday, 24 November 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-FANFCDH Stoczniowiec3:3 (1:0-2:3) Raport meczowy
Thursday, 08 December 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec0:4 (0:2-0:2) Raport meczowy
Monday, 19 December 2011
Pokaż informacje Duża  20:30    OHTOliwa Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec12:0 Raport meczowy
Thursday, 29 December 2011
Pokaż informacje Duża  20:30    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec11:1 (8:1-3:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (02.01.2012 - 20.02.2012)
Thursday, 05 January 2012
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-FANFCDH Stoczniowiec5:3 (2:1-3:2) Raport meczowy
Thursday, 12 January 2012
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-MARMarvins Fighters4:1 Raport meczowy
Thursday, 16 February 2012
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec5:1 (2:0-3:1) Raport meczowy
Thursday, 23 February 2012
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-MARMarvins Fighters5:4 Raport meczowy

PLAY OFF: faza 1 (27.02.2012 - 14.03.2012)
Thursday, 01 March 2012
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec16:1 (7:1-9:0) Raport meczowy
Thursday, 08 March 2012
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec6:2 (2:0-4:2) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 2 (15.03.2012 - 04.04.2012)
Wednesday, 21 March 2012
Pokaż informacje Duża  21:45    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec12:4 (5:1-7:3) Raport meczowy
Thursday, 29 March 2012
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec5:3 (4:2-1:1) Raport meczowy

Monday, 02 April 2012
Pokaż informacje Duża  20:30    MEDMedia Team-FANFCDH Stoczniowiec4:3 Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack