Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2010/2011
Terminarz GKH Gdynia iCal export

RUNDA 1 (04.10.2010 - 15.11.2010)
Wednesday, 13 October 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia6:4 (1:1-3:0-2:3) Raport meczowy
Wednesday, 20 October 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia7:3 (1:0-4:0-2:3) Raport meczowy
Monday, 15 November 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team7:1 (2:0-1:1-4:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (17.11.2010 - 15.12.2010)
Monday, 22 November 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec6:3 (2:1-2:1-2:1) Raport meczowy
Wednesday, 01 December 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team5:1 (1:0-2:0-2:1) Raport meczowy
Thursday, 09 December 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia5:0 (0:4-0:1-1:3)Walkower dla drużyny Twister Trójmiasto z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie GKH Gdynia. Raport meczowy

RUNDA 3 (16.12.2010 - 12.01.2011)
Monday, 20 December 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-GKHGKH Gdynia2:7 (2:3-0:1-0:3) Raport meczowy
Wednesday, 29 December 2010
Pokaż informacje Duża  20:30    FANFCDH Stoczniowiec-GKHGKH Gdynia2:11 (1:6-0:4-1:1) Raport meczowy
Monday, 10 January 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team8:2 (2:1-1:0-5:1) Raport meczowy

RUNDA 4 (13.01.2011 - 23.02.2011)
Monday, 31 January 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team6:4 (1:3-2:0-3:1) Raport meczowy
Wednesday, 09 February 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec11:0 (2:0-6:0-3:0) Raport meczowy
Thursday, 17 February 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia1:3 (0:3-0:0-1:0) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 1 (24.02.2011 - 14.03.2011)
Wednesday, 02 March 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia9:0 (4:0-2:0-3:0) Raport meczowy
Monday, 14 March 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-DRGDragons Gdańsk1:10 (0:2-1:3-0:5) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 2 (16.03.2011 - 31.03.2011)
Thursday, 17 March 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec9:5 (2:2-3:1-4:2) Raport meczowy
Thursday, 24 March 2011
Pokaż informacje Mała  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-GKHGKH Gdynia4:3 (1:2-1:1-2:0) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Wednesday, 06 April 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team5:3 (1:2-3:1-1:0) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack