Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Informacje o drużynie
TLH 2010/2011
Terminarz Goldwell Gdańsk iCal export

RUNDA 1 (04.10.2010 - 15.11.2010)
Monday, 04 October 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec13:0 (4:0-3:0-6:0) Raport meczowy
Monday, 18 October 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team11:1 (1:1-3:0-7:0) Raport meczowy
Wednesday, 03 November 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team3:5 (1:3-2:1-0:1) Raport meczowy

RUNDA 2 (17.11.2010 - 15.12.2010)
Wednesday, 24 November 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk6:0 (4:0-0:0-2:0) Raport meczowy
Monday, 29 November 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk3:4 (1:1-0:2-2:1) Raport meczowy
Wednesday, 08 December 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk3:1 (1:0-0:0-2:1) Raport meczowy

RUNDA 3 (16.12.2010 - 12.01.2011)
Thursday, 16 December 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot5:4 (1:0-2:4-2:0) Raport meczowy
Monday, 27 December 2010
Pokaż informacje Duża  20:30    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team0:3 (0:2-0:1-0:0) Raport meczowy
Thursday, 06 January 2011
Pokaż informacje Duża  12:00    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk1:4 (1:0-0:0-0:4) Raport meczowy

RUNDA 4 (13.01.2011 - 23.02.2011)
Thursday, 13 January 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk2:6 (0:1-0:1-2:4) Raport meczowy
Monday, 07 February 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk4:4 (2:0-1:3-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 23 February 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk6:5 (2:1-1:1-3:3) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 1 (24.02.2011 - 14.03.2011)
Thursday, 03 March 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec9:0 (6:0-1:0-2:0) Raport meczowy
Thursday, 10 March 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-GOLGoldwell Gdańsk1:11 (0:3-1:3-0:5) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 2 (16.03.2011 - 31.03.2011)
Wednesday, 23 March 2011
Pokaż informacje Mała  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk2:1 (1:0-1:0-0:1) Raport meczowy
Thursday, 31 March 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk5:2 (2:1-1:1-2:0) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Thursday, 07 April 2011
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk1:2 Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack