Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rozgrywki 2009/2010
TLH 2009/2010
Terminarz FCDH Stoczniowiec iCal export

RUNDA 1 (30.09.2009 - 11.01.2010)
Wednesday, 30 September 2009
Pokaż informacje Duża  20:40    MADMad Dogs Sopot-FANFCDH Stoczniowiec25:1 (8:1-10:0-7:0) Raport meczowy
Monday, 26 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec26:2 (11:0-8:2-7:0) Raport meczowy
Wednesday, 04 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec13:2 (5:1-2:0-6:1) Raport meczowy
Wednesday, 18 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec26:1 (6:0-11:1-9:0) Raport meczowy
Monday, 30 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-FANFCDH Stoczniowiec9:1 (4:0-2:0-3:1) Raport meczowy
Monday, 28 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec23:0 (4:0-6:0-13:0) Raport meczowy
Monday, 04 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec6:0 (2:0-3:0-1:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (13.01.2010 - 08.03.2010)
Monday, 18 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec4:1 (2:0-1:1-1:0) Raport meczowy
Monday, 08 February 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec9:3 (3:1-3:0-3:2) Raport meczowy
Monday, 08 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-FANFCDH Stoczniowiec6:4 (2:1-4:1-0:2) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 1 (10.03.2010 - 22.03.2010)
Wednesday, 10 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec20:0 (6:0-5:0-9:0) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 2 (24.03.2010 - 07.04.2010)
Wednesday, 31 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team1:4 (0:1-0:1-1:2) Raport meczowy

Monday, 12 April 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-MEDMedia Team3:9 (2:1-0:5-1:3) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack