Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH 2009/2010
TLH 2009/2010
Terminarz Mad Dogs Sopot iCal export

RUNDA 1 (30.09.2009 - 11.01.2010)
Wednesday, 30 September 2009
Pokaż informacje Duża  20:40    MADMad Dogs Sopot-FANFCDH Stoczniowiec25:1 (8:1-10:0-7:0) Raport meczowy
Wednesday, 14 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team20:0 (6:0-8:0-6:0) Raport meczowy
Wednesday, 28 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-MEDMedia Team19:8 (5:2-10:3-4:3) Raport meczowy
Wednesday, 11 November 2009
Pokaż informacje Duża  12:45    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk7:6 (2:1-3:3-2:3) Raport meczowy
Wednesday, 25 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk5:4 (3:2-0:0-2:2) Raport meczowy
Wednesday, 09 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team2:1 (1:0-0:0-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 30 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia9:0 (3:0-4:0-2:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (13.01.2010 - 08.03.2010)
Wednesday, 13 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk7:9 (4:6-1:1-2:2) Raport meczowy
Wednesday, 27 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team5:2 (1:1-2:1-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 10 February 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk6:2 (2:1-1:1-3:0) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 1 (10.03.2010 - 22.03.2010)
Wednesday, 17 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-MEDMedia Team12:3 (5:1-5:1-2:1) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 2 (24.03.2010 - 07.04.2010)
Monday, 29 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team4:3 (0:1-2:0-2:2) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Saturday, 24 April 2010
Pokaż informacje Mała  16:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot4:3 (0:1-1:1-2:1) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack