Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2009/2010
Terminarz GKH Gdynia iCal export

RUNDA 1 (30.09.2009 - 11.01.2010)
Monday, 12 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team3:4 (0:1-2:2-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 21 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia5:0 (1:0-2:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 04 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec13:2 (5:1-2:0-6:1) Raport meczowy
Monday, 16 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team6:1 (3:0-2:0-1:1) Raport meczowy
Monday, 07 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team4:5 (0:1-2:1-2:3) Raport meczowy
Wednesday, 30 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia9:0 (3:0-4:0-2:0) Raport meczowy
Monday, 11 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia8:3 (5:0-1:1-2:2) Raport meczowy

RUNDA 2 (13.01.2010 - 08.03.2010)
Monday, 25 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team4:2 (0:1-1:1-3:0) Raport meczowy
Monday, 08 February 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec9:3 (3:1-3:0-3:2) Raport meczowy
Monday, 01 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia2:5 (0:1-1:3-1:1) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 1 (10.03.2010 - 22.03.2010)
Monday, 22 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia4:3 (1:2-1:1-2:0) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 2 (24.03.2010 - 07.04.2010)
Wednesday, 07 April 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-GKHGKH Gdynia3:6 (1:1-0:1-2:4) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Wednesday, 14 April 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia1:4 (1:2-0:0-0:2) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack