Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rozgrywki 2009/2010
TLH 2009/2010
Terminarz Oliwa Hockey Team iCal export

RUNDA 1 (30.09.2009 - 11.01.2010)
Monday, 12 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team3:4 (0:1-2:2-1:1) Raport meczowy
Monday, 26 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec26:2 (11:0-8:2-7:0) Raport meczowy
Monday, 09 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team5:0 (1:1-1:1-1:1)Walkower dla drużyny Goldwell Gdańsk z powodu niezgodnej ilości juniorów w składzie drużyny Oliwa Hockey Team. Raport meczowy
Monday, 23 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-OHTOliwa Hockey Team3:11 (1:5-1:3-1:3) Raport meczowy
Wednesday, 02 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team5:6 (1:1-1:2-3:3) Raport meczowy
Wednesday, 09 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team2:1 (1:0-0:0-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 06 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-OHTOliwa Hockey Team6:12 (1:2-2:4-3:6) Raport meczowy

RUNDA 2 (13.01.2010 - 08.03.2010)
Wednesday, 20 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team5:2 (1:1-0:1-4:0) Raport meczowy
Wednesday, 27 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team5:2 (1:1-2:1-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 03 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk6:5 (4:1-0:2-2:2) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 1 (10.03.2010 - 22.03.2010)
Monday, 22 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia4:3 (1:2-1:1-2:0) Raport meczowy

PLAY OFF: faza 2 (24.03.2010 - 07.04.2010)
Monday, 29 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team4:3 (0:1-2:0-2:2) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!

Monday, 19 April 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team0:5 (0:0-0:1-0:4) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack