Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH A 2019/2020
Terminarz GKH Gdynia iCal export

RUNDA 1 (14.10.2019 - 25.11.2019)
Wednesday, 16 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk2:4 (1:2-0:0-1:2) Raport meczowy
Monday, 21 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia1:7 (0:1-0:5-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 30 October 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia5:4 (2:2-3:1-0:1) Raport meczowy
Monday, 25 November 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot3:1 (0:0-0:1-3:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (28.11.2019 - 29.01.2020)
Wednesday, 04 December 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk5:2 (3:0-2:0-0:2) Raport meczowy
Wednesday, 11 December 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia2:5 (1:2-0:2-1:1) Raport meczowy
Thursday, 19 December 2019
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia4:3 (1:0-0:1-2:2) Raport meczowy
Wednesday, 29 January 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot5:6 (0:3-0:0-5:2) Raport meczowy

RUNDA 3 (30.01.2020 - 02.03.2020)
Thursday, 06 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk5:0 Raport meczowy
Wednesday, 12 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia4:2 (2:0-1:1-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 19 February 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia2:5 (1:2-0:0-1:3) Raport meczowy
Monday, 02 March 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot2:4 (0:0-1:2-1:2) Raport meczowy

PLAY-OFF (09.03.2020 - 25.03.2020)
Wednesday, 11 March 2020
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team6:3 (0:1-3:1-3:1) Raport meczowy
Wednesday, 18 March 2020
Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia-:- Raport meczowy
Wednesday, 25 March 2020
Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team-:- Raport meczowy

Mecz o 3. m-ce (02.04.2020)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (03.04.2020)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack