Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH A 2018/2019
TLH A 2018/2019
Terminarz Mad Dogs Sopot iCal export

RUNDA 1 (08.10.2018 - 27.11.2018)
Thursday, 11 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot4:3 (1:2-1:0-2:1) Raport meczowy
Thursday, 18 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot3:7 (1:3-2:2-0:2) Raport meczowy
Monday, 22 October 2018
Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot4:3 (0:1-1:1-3:1) Raport meczowy
Thursday, 15 November 2018
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk-:- Raport meczowy
Monday, 19 November 2018
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team-:- Raport meczowy

RUNDA 2 (26.11.2018 - 10.01.2019)
Thursday, 29 November 2018
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia-:- Raport meczowy
Thursday, 06 December 2018
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk-:- Raport meczowy
Wednesday, 12 December 2018
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team-:- Raport meczowy
Thursday, 20 December 2018
Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Wednesday, 09 January 2019
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy

RUNDA 3 (14.01.2019 - 28.02.2019)
Thursday, 17 January 2019
Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Thursday, 24 January 2019
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Monday, 28 January 2019
Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Thursday, 07 February 2019
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk-:- Raport meczowy
Monday, 25 February 2019
Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team-:- Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack