Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH A 2018/2019
TLH A 2018/2019
Terminarz Goldwell Gdańsk iCal export

RUNDA 1 (08.10.2018 - 27.11.2018)
Wednesday, 10 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk6:3 (1:0-1:3-4:0) Raport meczowy
Thursday, 18 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot3:7 (1:3-2:2-0:2) Raport meczowy
Thursday, 25 October 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia3:5 (1:2-2:1-0:2) Raport meczowy
Wednesday, 14 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team5:6 (3:1-2:3-0:2) Raport meczowy
Wednesday, 21 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk11:3 (1:2-4:0-6:1) Raport meczowy

RUNDA 2 (26.11.2018 - 10.01.2019)
Thursday, 29 November 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk8:2 (2:2-2:0-4:0) Raport meczowy
Thursday, 06 December 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk6:5 (2:2-1:2-2:1-1:0)rzuty karne
Thursday, 13 December 2018
Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk7:2 (1:1-2:1-4:0) Raport meczowy
Wednesday, 19 December 2018
Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk-:- Raport meczowy
Monday, 07 January 2019
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team-:- Raport meczowy

RUNDA 3 (14.01.2019 - 28.02.2019)
Monday, 14 January 2019
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk-:- Raport meczowy
Thursday, 24 January 2019
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot-:- Raport meczowy
Thursday, 31 January 2019
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia-:- Raport meczowy
Wednesday, 06 February 2019
Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team-:- Raport meczowy
Wednesday, 27 February 2019
Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk-:- Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack