Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start ROZGRYWKI 2017/2018
TLH 2017/2018
Terminarz Lider Hockey Team iCal export

RUNDA 1 (16.10.2017 - 30.11.2017)
Monday, 16 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-LIDLider Hockey Team6:2 (1:2-3:0-2:0) Raport meczowy
Monday, 23 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-DRGDragons Gdańsk4:7 (2:5-1:1-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 31 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team16:4 (5:1-4:1-7:2) Raport meczowy
Wednesday, 08 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec8:1 (2:0-4:1-2:0) Raport meczowy
Tuesday, 14 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia10:0 (3:0-1:0-6:0) Raport meczowy
Monday, 20 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team10:2 (3:0-6:1-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 29 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MADMad Dogs Sopot2:10 (0:4-1:3-1:3) Raport meczowy

RUNDA 2 (04.12.2017 - 15.02.2018)
Monday, 04 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:6 (1:1-1:4-1:1) Raport meczowy
Monday, 11 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-LIDLider Hockey Team4:3 (0:2-0:0-3:1-1:0)rzuty karne Raport meczowy
Tuesday, 19 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk1:11 (1:4-0:3-0:4) Raport meczowy
Wednesday, 10 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team2:4 (0:2-0:0-2:2) Raport meczowy
Tuesday, 16 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-LIDLider Hockey Team2:6 (0:2-1:2-1:2) Raport meczowy
Monday, 22 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia3:5 (1:0-1:2-1:3) Raport meczowy
Wednesday, 14 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team10:1 (2:0-3:1-5:0) Raport meczowy

PLAY-OFF (26.02.2018 - 15.03.2018)
Tuesday, 27 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team10:0 (4:0-2:0-4:0) Raport meczowy
Thursday, 08 March 2018
Pokaż informacje Duża  20:00    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team1:5 (0:1-0:3-1:1) Raport meczowy
Monday, 12 March 2018
Pokaż informacje Duża  20:30    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec7:0 (3:0-3:0-1:0) Raport meczowy

Mecz o 7. m-ce (19.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 5. m-ce (20.03.2018)
Tuesday, 20 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-DRGDragons Gdańsk7:10 (2:5-3:1-2:4) Raport meczowy

Mecz o 3. m-ce (21.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (23.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack