Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start ROZGRYWKI 2017/2018
TLH 2017/2018
Terminarz GKH Gdynia iCal export

RUNDA 1 (16.10.2017 - 30.11.2017)
Wednesday, 18 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia2:10 (0:1-0:6-2:3) Raport meczowy
Wednesday, 25 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:7 (0:2-1:2-2:3) Raport meczowy
Monday, 30 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia2:9 (1:2-0:6-1:1) Raport meczowy
Monday, 06 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk3:2 (0:0-3:1-0:1) Raport meczowy
Wednesday, 15 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GKHGKH Gdynia1:14 (1:2-0:6-0:6) Raport meczowy
Monday, 20 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team10:2 (3:0-6:1-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 28 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia12:1 (3:0-6:0-3:1) Raport meczowy

RUNDA 2 (04.12.2017 - 15.02.2018)
Wednesday, 06 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot2:6 (1:1-0:2-1:3) Raport meczowy
Wednesday, 13 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia3:2 (2:0-1:1-0:1) Raport meczowy
Monday, 18 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-DRGDragons Gdańsk2:9 (0:2-1:5-1:2) Raport meczowy
Monday, 08 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia1:7 (0:4-1:2-0:1) Raport meczowy
Wednesday, 17 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec7:1 (1:0-3:0-3:1) Raport meczowy
Monday, 22 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia3:5 (1:0-1:2-1:3) Raport meczowy
Tuesday, 13 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-GKHGKH Gdynia1:18 (0:2-0:7-1:9) Raport meczowy

PLAY-OFF (26.02.2018 - 15.03.2018)
Tuesday, 27 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team10:0 (4:0-2:0-4:0) Raport meczowy
Wednesday, 07 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia5:1 (0:1-2:0-3:0) Raport meczowy
Wednesday, 14 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk3:3 (1:1-1:1-1:1) Raport meczowy

Mecz o 7. m-ce (19.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 5. m-ce (20.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3. m-ce (21.03.2018)
Wednesday, 21 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot7:1 (3:0-2:1-2:0) Raport meczowy

Mecz o 1. m-ce (23.03.2018)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack