Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2016/2017
Terminarz FCDH Stoczniowiec iCal export

RUNDA 1 (17.10.2016 - 01.12.2016)
Wednesday, 19 October 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-GKHGKH Gdynia2:7 (0:1-1:4-1:2) Raport meczowy
Thursday, 27 October 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec11:0 (2:0-7:0-2:0) Raport meczowy
Thursday, 03 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-GOLGoldwell Gdańsk4:16 (1:6-1:4-2:6) Raport meczowy
Tuesday, 08 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec0:6 (0:3-0:3-0:0) Raport meczowy
Tuesday, 15 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec3:1 (1:0-1:1-1:0) Raport meczowy
Wednesday, 23 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-MOHMarvins Oliwa Hockey Team1:5 (0:1-0:2-1:2) Raport meczowy
Tuesday, 29 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    MADMad Dogs Sopot-FANFCDH Stoczniowiec7:0 (2:0-3:0-2:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (05.12.2016 - 16.02.2017)
Tuesday, 06 December 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team2:1 (2:0-0:1-0:0) Raport meczowy
Wednesday, 11 January 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec5:0 (3:0-1:0-1:0) Raport meczowy
Thursday, 19 January 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-DRGDragons Gdańsk2:11 (1:4-1:6-0:1) Raport meczowy
Tuesday, 31 January 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-MADMad Dogs Sopot2:14 (0:3-1:4-1:7) Raport meczowy
Wednesday, 08 February 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec16:0 (8:0-4:0-4:0) Raport meczowy
Tuesday, 21 February 2017
Pokaż informacje Duża  21:15    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia0:5 Raport meczowy
Thursday, 23 February 2017
Duża  21:00    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec8:1 (2:0-2:1-4:0) Raport meczowy

PLAY-OFF (27.02.2017 - 16.03.2017)
Wednesday, 01 March 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec14:0 (4:0-7:0-3:0) Raport meczowy
Monday, 06 March 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team0:6 (0:1-0:4-0:1) Raport meczowy
Monday, 13 March 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec9:1 (1:1-5:0-3:0) Raport meczowy

Mecz o 7. m-ce (21.03.2017)
Tuesday, 21 March 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia7:1 (2:0-2:0-3:1) Raport meczowy

Mecz o 5. m-ce (22.03.2017)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3. m-ce (23.03.2017)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (25.03.2017)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack