Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2016/2017
Terminarz GKH Gdynia iCal export

RUNDA 1 (17.10.2016 - 01.12.2016)
Wednesday, 19 October 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    FANFCDH Stoczniowiec-GKHGKH Gdynia2:7 (0:1-1:4-1:2) Raport meczowy
Monday, 24 October 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia12:0 (4:0-3:0-5:0) Raport meczowy
Wednesday, 02 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-DRGDragons Gdańsk4:8 (2:2-1:4-1:2) Raport meczowy
Monday, 07 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot3:6 (2:2-0:0-1:4) Raport meczowy
Wednesday, 16 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia5:7 (2:3-1:3-2:1) Raport meczowy
Wednesday, 30 November 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia3:5 (1:1-0:2-2:2) Raport meczowy
Tuesday, 03 January 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team7:6 (1:1-3:3-2:2-1:0)rzuty karne Raport meczowy

RUNDA 2 (05.12.2016 - 16.02.2017)
Wednesday, 07 December 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk4:8 (1:2-1:3-2:3) Raport meczowy
Wednesday, 21 December 2016
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia19:2 (6:0-6:0-7:2) Raport meczowy
Monday, 09 January 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia5:6 (3:0-1:3-1:3) Raport meczowy
Wednesday, 01 February 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team1:5 (0:0-1:2-0:3) Raport meczowy
Wednesday, 08 February 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec16:0 (8:0-4:0-4:0) Raport meczowy
Monday, 13 February 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia6:4 (2:2-3:1-1:1) Raport meczowy
Monday, 20 February 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia4:5 (0:1-3:2-1:2) Raport meczowy

PLAY-OFF (27.02.2017 - 16.03.2017)
Monday, 27 February 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:6 (0:2-1:3-2:1) Raport meczowy
Tuesday, 07 March 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    GRZGrizzlies Gdynia-GKHGKH Gdynia1:18 Raport meczowy
Tuesday, 14 March 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia16:1 (6:1-4:0-6:0) Raport meczowy

Mecz o 7. m-ce (21.03.2017)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 5. m-ce (22.03.2017)
Wednesday, 22 March 2017
Pokaż informacje Duża  21:00    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia1:7 Raport meczowy

Mecz o 3. m-ce (23.03.2017)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1. m-ce (25.03.2017)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack