Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2015/2016
Terminarz GKH Gdynia iCal export

RUNDA 1 (08.12.2015 - 21.01.2016)
Wednesday, 09 December 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia3:0 (1:0-1:0-1:0) Raport meczowy
Tuesday, 15 December 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia3:0 (1:0-1:0-1:0) Raport meczowy
Wednesday, 06 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia6:5 (1:1-2:1-3:3) Raport meczowy
Tuesday, 12 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-GKHGKH Gdynia0:9 (0:1-0:5-0:3) Raport meczowy
Tuesday, 19 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia8:2 (4:0-2:2-2:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (26.01.2016 - 10.03.2016)
Wednesday, 27 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-DRGDragons Gdańsk5:4 (1:1-1:1-3:2) Raport meczowy
Tuesday, 02 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk1:5 (0:2-0:2-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 10 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team4:3 (1:0-2:2-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 01 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia8:1 (3:0-3:1-2:0) Raport meczowy
Friday, 11 March 2016
Pokaż informacje Duża  20:00    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot6:4 (0:3-3:1-3:0) Raport meczowy

PLAY-OFF (15.03.2016 - 31.03.2016)
Thursday, 17 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia7:1 (1:0-2:0-4:1) Raport meczowy
Thursday, 24 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-GKHGKH Gdynia0:7 (0:2-0:3-0:2) Raport meczowy
Thursday, 31 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia12:2 (5:2-5:0-2:0) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack