Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rozgrywki 2015/2016
TLH 2015/2016
Terminarz Dragons Gdańsk iCal export

RUNDA 1 (08.12.2015 - 21.01.2016)
Wednesday, 09 December 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia3:0 (1:0-1:0-1:0) Raport meczowy
Wednesday, 16 December 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk6:6 (1:2-3:3-2:1) Raport meczowy
Thursday, 07 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia15:0 (3:0-8:0-4:0) Raport meczowy
Thursday, 14 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk4:3 (1:1-0:2-3:0) Raport meczowy
Wednesday, 20 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team4:5 (2:1-0:3-2:1) Raport meczowy

RUNDA 2 (26.01.2016 - 10.03.2016)
Wednesday, 27 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-DRGDragons Gdańsk5:4 (1:1-1:1-3:2) Raport meczowy
Wednesday, 03 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-MADMad Dogs Sopot1:5 (1:1-0:3-0:1) Raport meczowy
Thursday, 11 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-DRGDragons Gdańsk1:7 (1:2-0:2-0:3) Raport meczowy
Wednesday, 09 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk4:5 (1:1-2:1-1:3) Raport meczowy
Sunday, 13 March 2016
Pokaż informacje Duża  19:40    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk7:3 Raport meczowy

PLAY-OFF (15.03.2016 - 31.03.2016)
Wednesday, 16 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk4:3 (2:0-1:3-0:0) Raport meczowy
Wednesday, 23 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk5:0 (1:0-2:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 30 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk3:1 (1:0-1:0-1:1) Raport meczowy

Sunday, 10 April 2016
Pokaż informacje Duża  17:00    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk1:5 (0:0-0:3-1:2) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack