Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rozgrywki 2015/2016
TLH 2015/2016
Terminarz Goldwell Gdańsk iCal export

RUNDA 1 (08.12.2015 - 21.01.2016)
Thursday, 10 December 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team2:4 (0:1-0:2-2:1) Raport meczowy
Tuesday, 15 December 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia3:0 (1:0-1:0-1:0) Raport meczowy
Tuesday, 05 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk2:5 (0:0-1:2-1:3) Raport meczowy
Thursday, 14 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk4:3 (1:1-0:2-3:0) Raport meczowy
Thursday, 21 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk1:9 (0:3-1:3-0:3) Raport meczowy

RUNDA 2 (26.01.2016 - 10.03.2016)
Thursday, 28 January 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk1:1 (1:1-0:0-0:0) Raport meczowy
Tuesday, 02 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk1:5 (0:2-0:2-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 09 February 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot3:5 (1:0-1:3-1:2) Raport meczowy
Thursday, 10 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia17:1 (6:0-5:0-6:1) Raport meczowy
Sunday, 13 March 2016
Pokaż informacje Duża  19:40    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk7:3 Raport meczowy

PLAY-OFF (15.03.2016 - 31.03.2016)
Wednesday, 16 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk4:3 (2:0-1:3-0:0) Raport meczowy
Wednesday, 23 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk5:0 (1:0-2:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 30 March 2016
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk3:1 (1:0-1:0-1:1) Raport meczowy

Brak meczów w tej kolejce!

Sunday, 10 April 2016
Pokaż informacje Duża  19:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk5:4 (0:1-3:1-2:2) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack