Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rozgrywki 2014/2015
TLH 2014/2015
Terminarz Mad Dogs Sopot iCal export

RUNDA 1 (06.10.2014 - 05.01.2015)
Wednesday, 08 October 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MEDMedia Team12:5 (4:1-4:3-4:1) Raport meczowy
Wednesday, 15 October 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MADMad Dogs Sopot3:10 (0:2-0:3-3:5) Raport meczowy
Thursday, 23 October 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-FANFCDH Stoczniowiec9:1 (3:0-1:0-5:1) Raport meczowy
Monday, 03 November 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-MADMad Dogs Sopot1:9 (3:0-3:0-3:1) Raport meczowy
Wednesday, 12 November 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MARMarvins Fighters6:2 (4:0-2:2-0:0) Raport meczowy
Thursday, 20 November 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia2:3 (1:1-0:2-1:0) Raport meczowy
Monday, 24 November 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot6:2 (2:0-3:0-1:2) Raport meczowy
Thursday, 11 December 2014
Pokaż informacje Duża  21:20    DRGDragons Gdańsk-MADMad Dogs Sopot7:1 (4:1-2:0-1:0) Raport meczowy
Sunday, 14 December 2014
Pokaż informacje Duża  19:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk6:5 (2:4-1:0-3:1) Raport meczowy

RUNDA 2 (05.01.2015 - 19.02.2015)
Tuesday, 06 January 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot3:5 (0:1-1:1-2:3) Raport meczowy
Thursday, 15 January 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk2:6 (1:2-0:2-1:2) Raport meczowy
Monday, 26 January 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot7:6 (3:4-3:0-1:2) Raport meczowy
Thursday, 19 February 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot12:5 (4:3-4:0-4:2) Raport meczowy

Play-off (23.02.2015 - 27.03.2015)
Wednesday, 25 February 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    OHTOliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot6:6 (3:2-1:0-2:4) Raport meczowy
Wednesday, 04 March 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team6:1 (2:0-2:0-2:1) Raport meczowy
Sunday, 29 March 2015
Pokaż informacje Duża  18:00    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot4:8 (0:2-2:3-2:3) Raport meczowy
Tuesday, 31 March 2015
Pokaż informacje Duża  19:00    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia3:3 (1:1-0:1-2:1) Raport meczowy

Mecz o 9 m-ce (30.03.2015)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 7 m-ce (31.03.2015)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 5 m-ce (01.04.2015)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3 m-ce (02.04.2015)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1 m-ce (02.04.2015)
Thursday, 02 April 2015
Pokaż informacje Duża  21:00    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot4:3 (1:2-0:1-2:1) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack