Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH 2014/2015
Terminarz Grizzlies Gdynia iCal export

RUNDA 1 (06.10.2014 - 05.01.2015)
Monday, 13 October 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia20:0 (8:0-7:0-5:0) Raport meczowy
Tuesday, 21 October 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk0:19 (0:9-0:3-0:7) Raport meczowy
Monday, 27 October 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia15:0 (2:0-5:0-8:0) Raport meczowy
Monday, 03 November 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-MADMad Dogs Sopot1:9 (3:0-3:0-3:1) Raport meczowy
Monday, 10 November 2014
Pokaż informacje Duża  21:20    MEDMedia Team-GRZGrizzlies Gdynia10:1 (6:1-2:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 19 November 2014
Pokaż informacje Duża  21:30    MARMarvins Fighters-GRZGrizzlies Gdynia9:0 (2:0-4:0-3:0) Raport meczowy
Wednesday, 03 December 2014
Pokaż informacje Duża  21:20    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia1:0 (0:0-0:0-1:0) Raport meczowy
Tuesday, 16 December 2014
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-LIDLider Hockey Team0:9 (0:3-0:4-0:2) Raport meczowy
Thursday, 18 December 2014
Pokaż informacje Duża  21:20    OHTOliwa Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia14:1 (4:1-5:0-5:0) Raport meczowy

RUNDA 2 (05.01.2015 - 19.02.2015)
Monday, 05 January 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-LIDLider Hockey Team0:6 (0:2-0:2-0:2) Raport meczowy
Monday, 19 January 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    MARMarvins Fighters-GRZGrizzlies Gdynia9:0 (2:0-2:0-5:0) Raport meczowy
Thursday, 29 January 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia10:0 (2:0-4:0-4:0) Raport meczowy
Wednesday, 18 February 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-MEDMedia Team0:15 (0:5-0:5-0:5) Raport meczowy

Play-off (23.02.2015 - 27.03.2015)
Thursday, 26 February 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia4:0 (1:0-2:0-1:0) Raport meczowy
Thursday, 05 March 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec4:3 (2:1-1:1-0:0) Raport meczowy
Wednesday, 11 March 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia12:1 (4:0-5:0-3:1) Raport meczowy
Thursday, 19 March 2015
Pokaż informacje Duża  21:20    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec2:3 (0:0-0:1-2:1) Raport meczowy

Mecz o 9 m-ce (30.03.2015)
Monday, 30 March 2015
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia2:3 (1:1-0:0-1:1) Raport meczowy

Mecz o 7 m-ce (31.03.2015)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 5 m-ce (01.04.2015)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 3 m-ce (02.04.2015)
Brak meczów w tej kolejce!

Mecz o 1 m-ce (02.04.2015)
Brak meczów w tej kolejce!




:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack