Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rozgrywki 2009/2010 Terminarz ligi
TLH 2009/2010
Terminarz iCal export

RUNDA 1 (30.09.2009 - 11.01.2010)
Wednesday, 30 September 2009
Pokaż informacje Duża  20:40    MADMad Dogs Sopot-FANFCDH Stoczniowiec25:1 (8:1-10:0-7:0) Raport meczowy
Monday, 05 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-MEDMedia Team4:2 (1:0-2:0-1:2) Raport meczowy
Wednesday, 07 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team10:0 (0:0-4:0-6:0) Raport meczowy
Monday, 12 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-OHTOliwa Hockey Team3:4 (0:1-2:2-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 14 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team20:0 (6:0-8:0-6:0) Raport meczowy
Monday, 19 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-MEDMedia Team11:0 (4:0-4:0-3:0) Raport meczowy
Wednesday, 21 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia5:0 (1:0-2:0-2:0) Raport meczowy
Monday, 26 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec26:2 (11:0-8:2-7:0) Raport meczowy
Wednesday, 28 October 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-MEDMedia Team19:8 (5:2-10:3-4:3) Raport meczowy
Monday, 02 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-LIDLider Hockey Team11:0 (4:0-1:0-6:0) Raport meczowy
Wednesday, 04 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec13:2 (5:1-2:0-6:1) Raport meczowy
Monday, 09 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team5:0 (1:1-1:1-1:1)Walkower dla drużyny Goldwell Gdańsk z powodu niezgodnej ilości juniorów w składzie drużyny Oliwa Hockey Team. Raport meczowy
Wednesday, 11 November 2009
Pokaż informacje Duża  12:45    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk7:6 (2:1-3:3-2:3) Raport meczowy
Monday, 16 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team6:1 (3:0-2:0-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 18 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec26:1 (6:0-11:1-9:0) Raport meczowy
Monday, 23 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-OHTOliwa Hockey Team3:11 (1:5-1:3-1:3) Raport meczowy
Wednesday, 25 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk5:4 (3:2-0:0-2:2) Raport meczowy
Monday, 30 November 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-FANFCDH Stoczniowiec9:1 (4:0-2:0-3:1) Raport meczowy
Wednesday, 02 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team5:6 (1:1-1:2-3:3) Raport meczowy
Monday, 07 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team4:5 (0:1-2:1-2:3) Raport meczowy
Wednesday, 09 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team2:1 (1:0-0:0-1:1) Raport meczowy
Monday, 21 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk6:1 (0:0-3:1-3:0) Raport meczowy
Wednesday, 23 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-LIDLider Hockey Team4:6 (3:1-1:3-0:2) Raport meczowy
Monday, 28 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec23:0 (4:0-6:0-13:0) Raport meczowy
Wednesday, 30 December 2009
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia9:0 (3:0-4:0-2:0) Raport meczowy
Monday, 04 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec6:0 (2:0-3:0-1:0) Raport meczowy
Wednesday, 06 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-OHTOliwa Hockey Team6:12 (1:2-2:4-3:6) Raport meczowy
Monday, 11 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia8:3 (5:0-1:1-2:2) Raport meczowy
przejdź na górę
RUNDA 2 (13.01.2010 - 08.03.2010)
Wednesday, 13 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk7:9 (4:6-1:1-2:2) Raport meczowy
Monday, 18 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec4:1 (2:0-1:1-1:0) Raport meczowy
Wednesday, 20 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team5:2 (1:1-0:1-4:0) Raport meczowy
Monday, 25 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-MEDMedia Team4:2 (0:1-1:1-3:0) Raport meczowy
Wednesday, 27 January 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team5:2 (1:1-2:1-2:0) Raport meczowy
Monday, 01 February 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-MEDMedia Team5:2 (1:0-0:1-4:1) Raport meczowy
Wednesday, 03 February 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk2:5 (0:2-1:2-1:1) Raport meczowy
Monday, 08 February 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec9:3 (3:1-3:0-3:2) Raport meczowy
Wednesday, 10 February 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk6:2 (2:1-1:1-3:0) Raport meczowy
Monday, 01 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia2:5 (0:1-1:3-1:1) Raport meczowy
Wednesday, 03 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk6:5 (4:1-0:2-2:2) Raport meczowy
Monday, 08 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-FANFCDH Stoczniowiec6:4 (2:1-4:1-0:2) Raport meczowy
przejdź na górę
PLAY OFF: faza 1 (10.03.2010 - 22.03.2010)
Wednesday, 10 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec20:0 (6:0-5:0-9:0) Raport meczowy
Monday, 15 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team16:0 (5:0-7:0-4:0) Raport meczowy
Wednesday, 17 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-MEDMedia Team12:3 (5:1-5:1-2:1) Raport meczowy
Monday, 22 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    OHTOliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia4:3 (1:2-1:1-2:0) Raport meczowy
przejdź na górę
PLAY OFF: faza 2 (24.03.2010 - 07.04.2010)
Wednesday, 24 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk2:9 (1:2-0:2-1:5) Raport meczowy
Monday, 29 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MADMad Dogs Sopot-OHTOliwa Hockey Team4:3 (0:1-2:0-2:2) Raport meczowy
Wednesday, 31 March 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team1:4 (0:1-0:1-1:2) Raport meczowy
Wednesday, 07 April 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    MEDMedia Team-GKHGKH Gdynia3:6 (1:1-0:1-2:4) Raport meczowy
przejdź na górę
Monday, 12 April 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    FANFCDH Stoczniowiec-MEDMedia Team3:9 (2:1-0:5-1:3) Raport meczowy
przejdź na górę
Wednesday, 14 April 2010
Pokaż informacje Duża  22:00    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia1:4 (1:2-0:0-0:2) Raport meczowy
przejdź na górę
Monday, 19 April 2010
Pokaż informacje Mała  22:00    DRGDragons Gdańsk-OHTOliwa Hockey Team0:5 (0:0-0:1-0:4) Raport meczowy
przejdź na górę
Saturday, 24 April 2010
Pokaż informacje Mała  16:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot4:3 (0:1-1:1-2:1) Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack