Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start ROZGRYWKI 2017/2018 Terminarz ligi
TLH 2017/2018
Terminarz iCal export

RUNDA 1 (16.10.2017 - 30.11.2017)
Monday, 16 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-LIDLider Hockey Team6:2 (1:2-3:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 18 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GKHGKH Gdynia2:10 (0:1-0:6-2:3) Raport meczowy
Thursday, 19 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia13:0 (7:0-3:0-3:0) Raport meczowy
Monday, 23 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-DRGDragons Gdańsk4:7 (2:5-1:1-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 24 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-MADMad Dogs Sopot1:17 (0:2-0:6-1:9) Raport meczowy
Wednesday, 25 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:7 (0:2-1:2-2:3) Raport meczowy
Thursday, 26 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GOLGoldwell Gdańsk0:16 (0:6-0:4-0:6) Raport meczowy
Monday, 30 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GKHGKH Gdynia2:9 (1:2-0:6-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 31 October 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-LIDLider Hockey Team16:4 (5:1-4:1-7:2) Raport meczowy
Thursday, 02 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia4:2 (0:1-1:0-3:1) Raport meczowy
Monday, 06 November 2017
Pokaż informacje Duża  19:30    DRGDragons Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec12:1 (2:0-6:0-4:1) Raport meczowy
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk3:2 (0:0-3:1-0:1) Raport meczowy
Tuesday, 07 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk2:8 (0:3-1:1-1:4) Raport meczowy
Wednesday, 08 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec8:1 (2:0-4:1-2:0) Raport meczowy
Thursday, 09 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-MOHMarvins Oliwa Hockey Team0:22 (0:6-0:7-0:9) Raport meczowy
Monday, 13 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team4:1 (2:1-1:0-1:0) Raport meczowy
Tuesday, 14 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia10:0 (3:0-1:0-6:0) Raport meczowy
Wednesday, 15 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GKHGKH Gdynia1:14 (1:2-0:6-0:6) Raport meczowy
Thursday, 16 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MADMad Dogs Sopot5:6 (1:1-4:1-0:3-0:1)rzuty karne Raport meczowy
Monday, 20 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team10:2 (3:0-6:1-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 21 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-DRGDragons Gdańsk1:17 (0:7-1:3-0:7) Raport meczowy
Wednesday, 22 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk2:4 (0:1-2:2-0:1) Raport meczowy
Thursday, 23 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-FANFCDH Stoczniowiec10:2 (2:1-5:0-3:1) Raport meczowy
Monday, 27 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-DRGDragons Gdańsk5:2 (0:0-3:0-2:2) Raport meczowy
Tuesday, 28 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GRZGrizzlies Gdynia12:1 (3:0-6:0-3:1) Raport meczowy
Wednesday, 29 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MADMad Dogs Sopot2:10 (0:4-1:3-1:3) Raport meczowy
Thursday, 30 November 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec10:0 (4:0-4:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 03 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot3:1 (1:1-0:0-2:0) Raport meczowy
przejdź na górę
RUNDA 2 (04.12.2017 - 15.02.2018)
Monday, 04 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:6 (1:1-1:4-1:1) Raport meczowy
Tuesday, 05 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-DRGDragons Gdańsk3:15 (0:6-0:6-3:3) Raport meczowy
Wednesday, 06 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot2:6 (1:1-0:2-1:3) Raport meczowy
Thursday, 07 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk0:11 (0:4-0:5-0:2) Raport meczowy
Monday, 11 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-LIDLider Hockey Team4:3 (0:2-0:0-3:1-1:0)rzuty karne Raport meczowy
Tuesday, 12 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GRZGrizzlies Gdynia0:18 (0:6-0:7-0:5) Raport meczowy
Wednesday, 13 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GKHGKH Gdynia3:2 (2:0-1:1-0:1) Raport meczowy
Thursday, 14 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec12:1 (1:0-5:0-6:1) Raport meczowy
Monday, 18 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-DRGDragons Gdańsk2:9 (0:2-1:5-1:2) Raport meczowy
Tuesday, 19 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk1:11 (1:4-0:3-0:4) Raport meczowy
Wednesday, 20 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team8:6 (3:0-2:3-3:3) Raport meczowy
Thursday, 21 December 2017
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec3:4 (1:1-1:1-1:1-0:1)rzuty karne Raport meczowy
Monday, 08 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia1:7 (0:4-1:2-0:1) Raport meczowy
Tuesday, 09 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-MADMad Dogs Sopot4:12 (0:4-3:5-1:3) Raport meczowy
Wednesday, 10 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team2:4 (0:2-0:0-2:2) Raport meczowy
Thursday, 11 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia17:1 (5:0-8:0-4:1) Raport meczowy
Monday, 15 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-DRGDragons Gdańsk5:4 (0:2-3:1-2:1) Raport meczowy
Tuesday, 16 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-LIDLider Hockey Team2:6 (0:2-1:2-1:2) Raport meczowy
Wednesday, 17 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-FANFCDH Stoczniowiec7:1 (1:0-3:0-3:1) Raport meczowy
Thursday, 18 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-GOLGoldwell Gdańsk3:6 (1:3-1:0-1:3) Raport meczowy
Monday, 22 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-GKHGKH Gdynia3:5 (1:0-1:2-1:3) Raport meczowy
Tuesday, 23 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia13:0 (5:0-6:0-2:0) Raport meczowy
Wednesday, 24 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-MOHMarvins Oliwa Hockey Team0:3 (0:0-0:2-0:1) Raport meczowy
Thursday, 25 January 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-MADMad Dogs Sopot0:10 (0:4-0:5-0:1) Raport meczowy
Monday, 12 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GOLGoldwell Gdańsk3:4 (1:0-0:1-2:3) Raport meczowy
Tuesday, 13 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-GKHGKH Gdynia1:18 (0:2-0:7-1:9) Raport meczowy
Wednesday, 14 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-LIDLider Hockey Team10:1 (2:0-3:1-5:0) Raport meczowy
Thursday, 15 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-MOHMarvins Oliwa Hockey Team1:17 (0:7-0:7-1:3) Raport meczowy
przejdź na górę
PLAY-OFF (26.02.2018 - 15.03.2018)
Monday, 26 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-DRGDragons Gdańsk7:6 (0:3-3:2-3:1) Raport meczowy
Tuesday, 27 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-LIDLider Hockey Team10:0 (4:0-2:0-4:0) Raport meczowy
Wednesday, 28 February 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-FANFCDH Stoczniowiec9:2 (0:0-5:1-4:1) Raport meczowy
Thursday, 01 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GRZGrizzlies Gdynia9:1 (3:0-3:1-3:0) Raport meczowy
Tuesday, 06 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GRZGrizzlies Gdynia-DRGDragons Gdańsk1:18 (0:5-1:8-0:5) Raport meczowy
Wednesday, 07 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GOLGoldwell Gdańsk-GKHGKH Gdynia5:1 (0:1-2:0-3:0) Raport meczowy
Thursday, 08 March 2018
Pokaż informacje Duża  20:00    FANFCDH Stoczniowiec-LIDLider Hockey Team1:5 (0:1-0:3-1:1) Raport meczowy
Pokaż informacje Duża  21:30    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-MADMad Dogs Sopot5:2 (0:0-4:1-1:1) Raport meczowy
Monday, 12 March 2018
Pokaż informacje Duża  20:30    LIDLider Hockey Team-FANFCDH Stoczniowiec7:0 (3:0-3:0-1:0) Raport meczowy
Tuesday, 13 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    DRGDragons Gdańsk-GRZGrizzlies Gdynia16:0 (2:0-8:0-6:0) Raport meczowy
Wednesday, 14 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-GOLGoldwell Gdańsk3:3 (1:1-1:1-1:1) Raport meczowy
Thursday, 15 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    MADMad Dogs Sopot-MOHMarvins Oliwa Hockey Team3:5 (0:1-1:3-2:1) Raport meczowy
przejdź na górę
Mecz o 7. m-ce (19.03.2018)
Thursday, 22 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    FANFCDH Stoczniowiec-GRZGrizzlies Gdynia3:2 (1:1-2:0-0:1) Raport meczowy
przejdź na górę
Mecz o 5. m-ce (20.03.2018)
Tuesday, 20 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    LIDLider Hockey Team-DRGDragons Gdańsk7:10 (2:5-3:1-2:4) Raport meczowy
przejdź na górę
Mecz o 3. m-ce (21.03.2018)
Wednesday, 21 March 2018
Pokaż informacje Duża  21:30    GKHGKH Gdynia-MADMad Dogs Sopot7:1 (3:0-2:1-2:0) Raport meczowy
przejdź na górę
Mecz o 1. m-ce (23.03.2018)
Friday, 23 March 2018
Pokaż informacje Duża  19:00    MOHMarvins Oliwa Hockey Team-GOLGoldwell Gdańsk4:3 (1:1-1:2-1:0-1:0)rzuty karne Raport meczowy
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack