Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
TLH B 2019/2020
Statystyki sezonu
Media Team   Marvins Fighters
Media Team   Marvins Fighters

Rozegrane mecze
11   10
W/R/P (Łącznie)
1/0/10   5/0/5
Punkty
3   15
Bramki
17 : 102   40 : 37
Różnica bramek
-85   3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

9.03 pon Goldwell-Mad Dogs
10.03 wt GKH2-Media
11.03 śr GKH-OHT
12.03 czw Marvins-Grizzlies

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  GKH6-3OHT 
  GK215-1MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 21pkt
2 GKH GKH Gdynia 20pkt
3 OHT OHT 17pkt
4 MAD Mad Dogs 17pkt
5 DRG Dragons 15pkt

TLH B

1 LID Lider HT 27pkt
2 FAN FCDH 24pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 18pkt
4 MAR Marvins 15pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 3pkt
 

Losowy zawodnik

GKH Gdynia
Bartłomiej Woźniak
Bartłomiej Woźniak
Obrońca

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   37
Michał Kłosiński (GKH)   28
Jacek Tyczyński (MAD)   23
Piotr Kocemba (MAD)   19
Sebastian Turos (GOL)   19
Artur Kazimierczak (OHT)   17
Gleb Opanasyuk (MAD)   17
Mateusz Barański (GKH)   16
Grzegorz Suwała (MAD)   14
Karol Przybyła (GKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   21
Jacek Tyczyński (MAD)   19
Michał Kłosiński (GKH)   17
Sebastian Turos (GOL)   14
Artur Kazimierczak (OHT)   12
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   16
Michał Kłosiński (GKH)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   11
Karol Przybyła (GKH)   10
Michał Okuniewski (MAD)   10
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   32
Jarosław Sołdyk (LID)   23
Mariusz Maćkowiak (GK2)   23
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   22
Adam Zaborowski (GK2)   22
Lukáš Páleníček (FAN)   19
Piotr Tabisz (FAN)   19
Maciej Guzowski (LID)   18
Jan Pawłowski (FAN)   18
Jakub Korthals (FAN)   17
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   18
Adam Zaborowski (GK2)   16
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   12
Mariusz Maćkowiak (GK2)   11
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   15
Damian Kamiński (LID)   14
Mariusz Maćkowiak (GK2)   12
Jarosław Sołdyk (LID)   12
Piotr Tabisz (FAN)   10
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack