Ogólnopolskie - Mistrzostwa Polski Amatorów

Gdańscy amatorzy na medal w hokejowych mistrzostwach Polski Drukuj
Mistrzostwa Polski - Aktualności
Wpisany przez Rafał Sumowski - trojmiasto.pl
środa, 22 kwietnia 2015 08:42

Aż pięć trójmiejskich drużyn wzięło udział w hokejowych mistrzostwach Polski amatorów w Nowym Targu. Brązowy medal wywalczyła drużyna TH Goldwell, która w meczu o brąz pokonała GKH Gdynia 4:0. Na ćwierćfinale udział w rywalizacji zakończyli tym razem ubiegłoroczni wicemistrzowie - Mad Dogs Sopot. Te zespoły, podobnie jak Oliwa HT i MH Automatyka Dragons Gdańsk, w przyszłym sezonie nadal mogą grać w pierwszej krajowej dywizji.

Więcej…

śr

08

kwi

2015

Oferta na transport na Mistrzostwa Polski Amatorów w Nowym Targu [przypomnienie] Drukuj
Wpisany przez Karol Przybyła
środa, 08 kwietnia 2015 08:31

Przypominamy, iż Mistrzostwa Polski Amatorów w Nowym Targu rozpoczaynają się już za 8 dni, pewnie większość ma już zorganizowany transport jednakże GKH Gdynia wychodzi do wszystkich drużyn z pewną ofertą. Gdynianie zaplanowali wyjazd na MPA dużym autokarem, a jako że sami nie zapełnią autokaru, mają do zaoferowania wolne miejsca. Oto dalsza część oferty ze strony www.hokej.gdynia.pl:

poniedziałek, 21 kwietnia 2014 22:48

Hokeiści Mad Dogs Sopot wywalczyli wicemistrzostwo Polski amatorów. W finale turnieju rozgrywanego w hali Olivia dopiero po "złotej bramce" w dogrywce ulegli Sigmie Katowice 3:4. Tuż poza podium znalazło się GKH Gdynia.

środa, 09 kwietnia 2014 00:06

4 dni hokejowych emocji od rana do wieczora, 16 drużyn i 350 zawodników z całej Polski. To wszystko zobaczą kibice hokeja na Hali Olivia już od najbliższego czwartku. Po raz pierwszy w Mistrzostwach Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie Dywizji I zagrają reprezentanci wszystkich trzech miast Gdańska, Gdyni i Sopotu.

czwartek, 03 kwietnia 2014 01:44

Oldboys Podhale Nowy Targ wywalczyli tytuł mistrza Polski. Trzecie miejsce przypadło drużynie Stoczniowca Gdańsk, która w meczu o brązowy medal pokonała Old Boys Sanok/KTH Krynica 3:1.

niedziela, 22 grudnia 2013 13:27

Dnia wczorajszego w Gdańskiej Hali Olivia odbyło się losowanie grup Mistrzostw Polski Amatorów dywizji 1 (w Gdańsku) i dywizji 2 (w Krynicy). W Gdańsku wystąpi 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy, natomiast w Krynicy zagra 12 zespołów podzielonych na 3 grupy.

niedziela, 22 września 2013 02:51

W zeszłym roku z inicjatywy m. in. Sławka Turosa powstała Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja. W czerwcu spotkalismy się w Tychach, aby wybrać władze Federacji i ustalić nasze cele. W działania Federacji jest aktywnie zaangażowanych wiele osób z trójmiejskiego środowiska hokejowego.

niedziela, 22 września 2013 00:34

W ostatni weekend kwietnia stolica hokeja amatorskiego były Tychy, gdzie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Amatorow 2012 / 2013.

Turniej nie był szczęsliwy dla żadnej drużyny z Trójmiasta. Reprezentowali nas Mad Dogs Sopot, Goldwell Gdańsk, MH Automatyka Dragons Gdańsk i Oliwa Hockey Team. Tylko Goldwell wyszedł z grupy, ale przegrał cwiercfinał z Zagłębiem Sosnowiec.

Poprawiony: niedziela, 11 maja 2014 22:31
Więcej…

nie

22

wrz

2013

Podsumowanie turnieju gr.B - Oświęcim. Awans Cracovii Amatorów i Vikings Oświęcim. Drukuj
niedziela, 22 września 2013 00:01

W dniach 11-14 kwietnia odbył się w Oświęcimiu turniej grupy południowej. Turniej kwalifikacyjny grupy B w Oświęcimiu wyłonił kolejne dwie drużyny, które zagrają w przyszłorocznych MPA. Po ekipch GKH Gdynia i Nesta Toruń udział w 13 MPA wywalczyły drużyny Cracovia Amatorzy i Vikings Oświęcim.