Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH News
TLH - Informacje ligowe


śr

23

sty

2019

GKH GDYNIA - LIDER HT 5-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 23 stycznia 2019 12:44
GKH GDYNIA - LIDER 5-3 (1-2,3-1,1-0)
 
12:37 (0-1) Piotrowski Oskar-Wojtoniak Dominik,Myszkiewicz Krzysztof
14:43 (0-2) Kusiński Marcin-Kamiński Robert
14:54 (1-2) Kłosiński Michał
20:45 (2-2) Przybyła Karol-Kłosiński Michał (Sm -1)
21:02 (2-3) Wojtoniak Dominik
23:36 (3-3) Andrzejewski Jan-Jagodziński Konrad
25:40 (4-3) Kempa Michał-Lickiewicz Piotr
41:15 (5-3) Kłosiński Michał-Przybyła Karol
 

wto

22

sty

2019

MEDIA TEAM - GRIZZLIES 7-6k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 22 stycznia 2019 23:59
MEDIA TEAM  -  GRIZZLIES  -  7-6k (2:1;0:3;4:2) 
 
 
   1:57 (1-0) Wereda Robert
   4:47 (1-1) Podracka Ewa-Kopczyński Rafał
   8:07 (2-1) Tywczyński Tomasz-Kusiński Marcin
 16:05 (2-2) Podracka Ewa-Szulpin Artur
 21:13 (2-3) Kuźmicz Albert-Kopczyński Rafał
 21:41 (2-4) Sawicki Robert-Andrzejewski Krzysztof
 28:51 (2-5) Kopczyński Rafał
 31:35 (3-5) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław,Tywczyński Tomasz (sm+1)
 36:30 (4-5) Sołdyk Jarosław-Tywczyński Tomasz
 40:35 (5-5) Sołdyk Jarosław
 43:26 (6-5) Kulawinski Michał-Wereda Robert,Bussold Paweł
 44:34 (6-6) Leszczyński Piotr-Zaborowski Adam
 45:00 (7-6) Fojcik Maciej PS
 
 

czw

17

sty

2019

GKH GDYNIA - MAD DOGS 9 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 17 stycznia 2019 23:51
GKH GDYNIA  -  SKH MAD DOGS  9:4  (5:1;3:2;1:1)
 
   2:01 (1-0) Zaborowski Adam-Grabowski Piotr
   4:33 (1-1) Opanasyuk Gleb-Kocemba Piotr
 10:08 (2-1) Elfstrom Hannes-Przybyła Karol,Kempa Michał (sm+1)
 11:55 (3-1) Przybyła Karol-Zaborowski Adam
 12:17 (4-1) Elfstrom Hannes-Gnerowicz Dariusz,Przybyła Karol
 14:30 (5-1) Kłosiński Michał-Lickiewicz Piotr,Przybyła Karol (sm+1)
 15:29 (5-2) Suwała Grzegorz
 16:53 (6-2) Kempa Michał-Przybyła Karol
 19:23 (6-3) Kaczmarek Piotr
 28:25 (7-3) Andrzejewski Jan-Lickiewicz Piotr,Kłosiński Michał (sm+2)
 28:36 (8-3) Maćkowiak Mariusz-Gnerowicz Dariusz,Blażejak Mateusz (sm+1)
 33:25 (8-4) Wojciechowski Przemysław
 40:37 (9-4) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 
Poprawiony: piątek, 18 stycznia 2019 11:32
 

czw

17

sty

2019

MOHT - LIDER 8-5 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
czwartek, 17 stycznia 2019 10:29

MARVINS OLIWA HT - LIDER HT 8-5 (2-2, 2-2, 4-1)

6:16 (1-0) Konrad Kazimierczak
8:26 (1-1) Robert Kamiński
9:16 (2-1) Artur Kazimierczak - Leszek Szczepkowski
10:22 (2-2) Jarek Sołdyk - Kamil Kamiński
21:01 (3-2) Artur Kazimierczak - Andrzej Mielczarek - Krzysiek Szot (sm +1)
24:33 (3-3) Patryk Dolewski - Marcin Kusiński
27:26 (3-4) Damian Kamiński (sm -1)
28:10 (4-4) Artur Kazimierczak - Leszek Szczepkowski (sm +1)
30:11 (4-5) kamil Kamiński - Damian Kamiński (sm -1)
36:33 (5-5) Artur Kazimierczak
38:28 (6-5) Artur Kazimierczak (sm -1)
40:41 (7-5) Tomek Kuklis - Andrzej Mielczarek
44:21 (8-5) Konrad Kazimierczak - Krzysiek Szot - Artur Kazimierczak

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2019 10:29
 

śr

16

sty

2019

GOLDWELL - DRAGONS 1-8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 16 stycznia 2019 13:09
GOLDWELL - DRAGONS 1-8 (1-2,0-2,0-4)
 
 1:06 (0-1) Wróbel Adrian- Krtek Jiri,Kosonen Anton
 2:21 (1-1) Maślak Robert-Błażuk Tomasz,Skokowski Jarosław
 5:57 (1-2) Kosonen Anton-Krtek Jiri,Kasperski Łukasz (Sm +1)
19:52 (1-3) Kosonen Anton-Szumera Piotr,Wróbel Adrian (Sm +1)
29:04 (1-4) Krtek Jiri-Szumera Piotr
30:23 (1-5) Wróbel Adrian-Kosonen Anton,Kasperski Łukasz
33:01 (1-6) Kosonen Anton-Krtek Jiri (Sm -1)
40:20 (1-7) Dzięgiel Paweł-Kosonen Anton (Sm -1)
43:02 (1-8) Krtek Jiri-Wróbel Adrian (Sm +1)
 

śr

16

sty

2019

NOWI - FCDH 3:4k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 16 stycznia 2019 00:00
NOWI  -  FCDH  3:4k (0:0;1:0;2:3)
 
 
 17:59 (1-0) Kondlewski Maciej-Szymko Cyprian (sm+1)
 30:46 (1-1) Pacholczyk Tomasz-Palenicek Lukas
 31:45 (2-1) Wróbel Jakub-Marzec Błażej,Dyrda Krzysztof
 33:39 (2-2) Rykaczewski Krzysztof
 34:44 (3-2) Szymko Cyprian
 40:21 (3-3) Korthals Jakub-Pacholczyk Tomasz
 45:00 (4-3) Korthals Jakub PS
 
   
 

czw

10

sty

2019

DRAGONS - GKH GDYNIA 4:3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 10 stycznia 2019 23:56
DRAGONS - GKH GDYNIA  4:3  (2-2;2:1;0-0)
 
 
   3:10 (0-1) Kłosiński Michał-Przybyła Karol
   6:36 (1-1) Piaszczyński Mateusz PS
   7:08 (2-1) Krtek Jiri-Wróbel Adrian (sm+1)
 14:21 (2-2) Gnerowicz Dariusz-Kłosiński Michał
 20:22 (2-3) Kempa Michał-Przybyła Karol,Kłosiński Michał (sm+1)
 21:52 (3-3) Szumera Piotr-Krtek Jiri,Kosonen Anton (sm+1)
 22:05 (4-3) Piaszczyński Mateusz-Lisek Marcin,Dzięgiel Paweł
 
 
 
 
 
 
 

czw

10

sty

2019

LIDER HT - MAD DOGS 2 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 10 stycznia 2019 22:17
LIDER HT  -  MAD DOGS  2 - 4  (0:2;2:2;0:0)
 
 
   2:58 (0-1) Palimeris Karol-Kaczmarek Piotr,Okuniewski Michał
 10:07 (0-2) Suwała Grzegorz
 20:33 (1-2) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian,Kamiński Kamil
 25:07 (1-3) Kaczmarek Piotr-Okuniewski Michał
 27:53 (2-3) Rut Marcin-Sołdyk Jarosław,Kammiński Kamil (sm+1)
 29:49 (2-4) Żołnowski Michał-Klein Rafał (sm-1)
 

śr

09

sty

2019

NOWA - MEDIA TEAM 1-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 09 stycznia 2019 00:21
NOWA - MEDIA TEAM 1-4 (1-1,0-0,0-3)
 
 5:30 (0-1) Wojtas Sławomir
11:44 (1-1) Kondlewski Maciej-Cejnóg Tomasz,Marzec Błażej (sm -1)
39:18 (1-2) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław
41:38 (1-3) Fojcik Maciej
43:54 (1-4) Sołdyk Jarosław-Kusiński Marcin,Fojcik Maciej
 

wto

08

sty

2019

GOLDWELL - MOHT 9-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 08 stycznia 2019 01:26
GOLDWELL - MOHT 9-3 (5-0,2-2,2-1)
 
 8:38 (1-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław
 9:21 (2-0) Maślak Robert-Błażuk Tomasz (sm -1)
10:18 (3-0) Oppeln-Bronikowski Kamil (sm -1)
12:05 (4-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław
14:39 (5-0) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
18:22 (6-0) Oppeln-Bronikowski Kamil
19:15 (6-1) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur
21:50 (6-2) Czarniewski Radosław
25:14 (7-2) Piotrowicz Marek-Brzeziński Jacek,Oppeln-Bronikowski Kamil (sm +1)
33:58 (7-3) Szczepkowski Leszek-Kuklis Tomasz,Szot Krzysztof (sm +1)
37:24 (8-3) Maślak Robert--Błażuk Tomasz,Skokowski Jarosław
40:19 (9-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Piotrowicz Marek
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 77

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Thu, 21 Mar 2019 21:30 
Gdynia
Gdynia
: Dragons
Dragons
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 02/28/19
TLH A 2018/2019
Gdynia - Dragons   7:3

Mon, 25 Mar 2019 21:30 
Marvins Oliwa
Marvins Oliwa
: Mad Dogs
Mad Dogs
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 03/18/19
TLH A 2018/2019
Mad Dogs - Marvins Oliwa   4:8

Ostatnie wyniki

  MAD4-8MOH 
  NEW4-3GRZ 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 36pkt
2 MAD Mad Dogs 28pkt
3 MOH MOHT 28pkt
4 DRG Dragons 24pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 18pkt
2 FAN FCDH 17pkt
3 GRZ Grizzlies 11pkt
4 Nowi 8pkt
 

Losowy zawodnik

Mad Dogs Sopot
Radosław Waszkiewicz
Radosław Waszkiewicz
Bramkarz

A: TOP10 Kanadyjska

Artur Kazimierczak (MOH)   45
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   44
Michał Kłosiński (GKH)   39
Karol Przybyła (GKH)   34
Jiri Krtek (DRG)   32
Grzegorz Suwała (MAD)   24
Michał Żołnowski (MAD)   22
Gleb Opanasyuk (MAD)   22
Michał Okuniewski (MAD)   21
Mateusz Piaszczyński (DRG)   21
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   31
Artur Kazimierczak (MOH)   27
Michał Kłosiński (GKH)   22
Jiri Krtek (DRG)   19
Grzegorz Suwała (MAD)   16
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Karol Przybyła (GKH)   23
Artur Kazimierczak (MOH)   18
Michał Kłosiński (GKH)   17
Michał Żołnowski (MAD)   15
Przemysław Wojciechowski (MAD)   14
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jarosław Sołdyk (MED)   15
Adam Zaborowski (GRZ)   14
Lukáš Páleníček (FAN)   13
Marcin Grandys (MED)   12
Maciej Kondlewski (NEW)   12
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   11
Jakub Korthals (FAN)   10
Piotr Tabisz (FAN)   9
Marcin Kusiński (MED)   8
Tomasz Tywczyński (MED)   8
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Jakub Korthals (FAN)   9
Marcin Grandys (MED)   8
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   6
Maciej Kondlewski (NEW)   6
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jarosław Sołdyk (MED)   10
Adam Zaborowski (GRZ)   9
Maciej Kondlewski (NEW)   6
Lukáš Páleníček (FAN)   6
Piotr Tabisz (FAN)   6
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack