Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH News
TLH - Informacje ligowe


czw

20

lut

2020

GRIZZLIES - GDYNIA II 1-8 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 20 lutego 2020 23:56
GRIZZLIES - GDYNIA II 1-8 (0-1,0-2,1-5)
 
 5:59 (0-1) Kościński-Grabowski Piotr
19:50 (0-2) Zaborowski Adam
27:52 (0-3) Będkowski Piotr- Kościński-Grabowski Piotr (Sm +1)
34:11 (0-4) Zaborowski Adam-Głogowski Grzegorz,Misiuta Bartosz
40:26 (0-5) Kościński-Grabowski Piotr-Maćkowiak Mariusz,Gnerowicz Dariusz
42:57 (0-6) Kościński-Grabowski Piotr-Maćkowiak Mariusz
43:12 (0-7) Będkowski Piotr-Poniewierka Maciej
43:33 (1-7) Śmigielski Michał-Kopczyński Rafał
44:27 (1-8) Bajkiewicz Maciej-Poniewierka Maciej,Będkowski Piotr

 

Poprawiony: czwartek, 20 lutego 2020 23:57
 

śr

19

lut

2020

DRAGONS - GKH GDYNIA 2 - 5 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 19 lutego 2020 23:53
DRAGONS - GKH GDYNIA  2-5  (1-2;0-0;1-3)
 
 
   4:10 (0-1) Kłosiński Michał
   8:31 (1-1) Dzięgiel Paweł-Wróbel Adrian (sm-1)
 13:09 (1-2) Andrzejewski Jan-Palimeris Karol-Kłosiński Michał (sm+1)
 36:13 (2-2) Piaszczyński Mateusz-Marcinkowski Adam,Lisek Marcin (sm-1)
 37:24 (2-3) Elfstrom Hannes-Kazimierczak Konrad,Kłosiński Michał
 37:47 (2-4) Grabowski Piotr
 44:49 (2-5) Kłosiński Michał-Grabowski Piotr EN
Poprawiony: piątek, 21 lutego 2020 11:12
 

wto

18

lut

2020

FCDH - MARVIN`S 0 - 3 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 18 lutego 2020 23:50
FCDH - MARVIN`S 0-3   (0-1;0-2;0-0)
 
 
 10:34 (0-1) Gachowski Przemek
 17:00 (0-2) Burtowy Mateusz-Gachowski Przemek
 20:10 (0-3) Marzec Błażej-Parszewski Maciej
 
 

wto

18

lut

2020

GOLDWELL - OHT 3-5 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 18 lutego 2020 01:54
GOLDWELL - OHT 3-5 (0-3,2-2,1-0)
 
 3:27 (0-1) Kazimierczak Artur
 9:52 (0-2) Szczepkowski Leszek-Grajewski Paweł
13:59 (0-3) Kazimierczak Artur-Jasiński Rafał
15:43 (1-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Piotrowicz Marek,Turos Sebastian
16:43 (2-3) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil,Piotrowicz Marek
17:40 (2-4) Jasiński Rafał
23:59 (2-5) Grajewski Paweł-Marzec Błażej,Stańczyk Jakub
32:25 (3-5) Cytawa Grzegorz
 

czw

13

lut

2020

GKH II GDYNIA - FCDH 2 - 3 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 lutego 2020 23:52
GKH II GDYNIA - FCDH    2-3    (0-0;1-1;1-2)
 
 
 22:53 (1-0) Gnerowicz Dariusz
 28:57 (1-1) Dziąba Szymon-Mianecki Krzysztof
 32:46 (2-1) Ołoś Mikołaj
 43:04 (2-2) Tabisz Piotr-Korthals Jakub,Kardasiński Marek
 44:15 (2-3) Pawłowski Jan-Palenicek Lukas
 
 

śr

12

lut

2020

OHT - GKH GDYNIA 4-2 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 12 lutego 2020 23:57
OHT - GKH GDYNIA  4-2  (2-0;1-1;1-1)
 
 
   8:17 (1-0) Grajewski Paweł-Kazimierczak Artur,Marzec Błażej
 12:44 (2-0) Kazimierczak Artur (sm+1)
 18:47 (3-0) Szymko Cyprian-Mielczarek Andrzej,Nowak Bartosz
 21:51 (3-1) Palimeris Karol-Lickiewicz Piotr,Kempa Michał (sm+1)
 41:32 (3-2) Gnerowicz Dariusz-Tomf Kacper
 44:42 (4-2) Jasiński Rafał EN
 

śr

12

lut

2020

MAD DOGS - DRAGONS 5 - 3 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 12 lutego 2020 23:05
MAD DOGS  -  DRAGONS  5-3  (1-2;3-0;1-1)
 
 
   6:30 (0-1) Marcinkowski Adam-Piaszczyński Mateusz,Lipiński Damian
   8:55 (1-1) Opanasyuk Gleb-Kocemba Piotr,Suwała Krzysztof
 11:46 (1-2) Piaszczyński Mateusz
 18:13 (2-2) Suwała Grzegorz-Kocemba Piotr,Opanasyuk Gleb (sm+1)
 22:44 (3-2) Suwała Krzysztof-Suwała Grzegorz,Kocemba Piotr (sm+1)
 23:24 (4-2) Tyczyński Jacek-Okuniewski Michał,Opanasyuk Gleb
 34:29 (5-2) Żołnowski Michał-Śmigielski Michał,Kaczmarek Piotr
 35:12 (5-3) Pawłowski Jan
 

pon

10

lut

2020

MEDIA TEAM - LIDER HT 1 - 15 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 10 lutego 2020 23:49
MEDIA TEAM - LIDER HT  1-15  (0-8;1-4;0-3)
 
   1:11 (0-1)   Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian
   4:06 (0-2)   Kusiński Marcin-Myszkiewicz Krzysztof,Bitner Mikołaj
   5:12 (0-3)   Bitner Mikołaj
   6:50 (0-4)   Sołdyk Jarosław-Rembowicz Artur
   7:49 (0-5)   Wojtoniak Dominik
 10:24 (0-6)   Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian
 13:17 (0-7)   Wojtoniak Dominik
 14:42 (0-8)   Kusiński Marcin-Kaczmarek Piotr
 19:14 (0-9)   Kaczmarek Piotr-Kusiński Marcin,Myszkiewicz Krzysztof
 24:20 (1-9)   Tywczyński Tomasz
 25:13 (1-10) Peta Wojciech-Dolewski Patryk,Wojtoniak Dominik
 27:38 (1-11) Kaczmarek Piotr-Guzowski Maciej (sm+1)
 28:03 (1-12) Kamiński Damian-Guzowski Maciej
 31:54 (1-13) Kamiński Damian-Rembowicz Artur
 36:10 (1-14) Guzowski Maciej-Sołdyk Jarosław
 36:40 (1-15) Kamiński Damian-Sołdyk Jarosław,Rembowicz Artur
 
 

nie

09

lut

2020

GKH GDYNIA - GOLDWELL 5 - 0 wo Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
niedziela, 09 lutego 2020 13:50
GKH GDYNIA - GOLDWELL 13-4  (4-0;4-2;5-2)
 
 
   3:25   (1-0) Andrzejewski Jan-Barański Mateusz (sm-1)
   5:13   (2-0) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr
   7:03   (3-0) Kłosiński Michał
 10:51   (4-0) Palimeris Karol (sm-1)
 19:20   (5-0) Kłosiński Michał-Grabowski Piotr (sm+1)
 20:08   (5-1) Dziaba Szymon-Kamiński Damian (sm+1)
 22:06   (5-2) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil,Skokowski Jarosław 
 26:09   (6-2) Zaborowski Adam-Barański Mateusz
 28:16   (7-2) Kłosiński Michał-Barański Mateusz,Andrzejewski Jan (sm+1)
 28:37   (8-2) Kazimierczak Konrad-Kempa Michał
 33:11   (9-2) Kłosiński Michał-Grabowski Piotr
 36:18   (9-3) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil
 38:26 (10-3) Barański Mateusz-Tomf Kacper (sm-1)
 39:22 (10-4) Kamiński Damian-Pogorzelski Kamil (sm+1)
 41:34 (11-4) Andrzejewski Jan-Palimeris Karol (sm-1)
 42:05 (12-4) Kazimierczak Konrad-Grabowski Piotr,Kłosiński Michał (sm-1)
 44:38 (13-4) Barański Mateusz-Grabowski Piotr
 
 
* Mecz TLH z dnia 06.02.2020 r. pomiędzy drużynami GKH - Goldwell w związku z udziałem nieuprawnionego zawodnika Damiana Kamińskiego (zawodnik wyłączony z możliwości migracji w związku z pozycją w TOP 30 na koniec sezonu 2018/19) został zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny GKH (bramki 5-0 i 3 punkty). Bramki i asysty zdobyte przez zawodników drużyny niezawiniającej zostaną uwzględnione w statystykach.
Poprawiony: wtorek, 11 lutego 2020 14:14
 

śr

05

lut

2020

O H T - MAD DOGS 5-6 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 05 lutego 2020 23:55
O H T - MAD DOGS  5-6  (3-3;2-1;0-2)
 
 
   1:07 (0-1) Żołnowski Michał-Okuniewski Michał,Tyczyński Jacek
   2:27 (1-1) Szczepkowski Leszek
   3:50 (1-2) Tyczyński Jacek-Okuniewski Michał,Żołnowski Michał
   6:49 (1-3) Tyczyński Jacek-Śmigielski Michał (sm-1)
   7:57 (2-3) Kazimierczak Artur
 11:52 (3-3) Kazimierczak Artur
 18:17 (4-3) Szot Krzysztof-Marzec Błażej (sm+1)
 20:53 (4-4) Okuniewski Michał-Tyczyński Jacek (sm-1)
 22:52 (5-4) Szot Krzysztof-Szwed Paweł,Marzec Błażej
 32:51 (5-5) Wojciechowski Przemysław-Wawrzeniak Maciej (sm+1)
 35:11 (5-6) Wojciechowski Przemysław-Wawrzeniak Maciej
 
 
Poprawiony: czwartek, 06 lutego 2020 10:10
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 83

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

25.02 wt Goldwell-Mad Dogs
26.02 śr OHT-Dragons
27.02 czw Grizzlies-Media


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Tue, 25 Feb 2020 21:30 
TLH A 2019/2020
Goldwell
Goldwell
: Mad Dogs
Mad Dogs
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 01/09/20
TLH A 2019/2020
Goldwell - Mad Dogs   8:6

Wed, 26 Feb 2020 21:30 
Oliwa
Oliwa
: Dragons
Dragons
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 01/08/20
TLH A 2019/2020
Oliwa - Dragons   1:3

Ostatnie wyniki

  GRZ1-8GK2 
  GRZ-MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 20pkt
2 GOL Goldwell 18pkt
3 DRG Dragons 15pkt
4 OHT OHT 14pkt
5 MAD Mad Dogs 14pkt

TLH B

1 LID Lider HT 27pkt
2 FAN FCDH 24pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 18pkt
4 MAR Marvins 15pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Mad Dogs Sopot
Jacek Tyczyński
Jacek Tyczyński
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   30
Michał Kłosiński (GKH)   26
Jacek Tyczyński (MAD)   17
Sebastian Turos (GOL)   15
Mateusz Barański (GKH)   15
Artur Kazimierczak (OHT)   14
Piotr Kocemba (MAD)   13
Damian Lipiński (DRG)   13
Gleb Opanasyuk (MAD)   12
Grzegorz Suwała (MAD)   11
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   16
Michał Kłosiński (GKH)   16
Jacek Tyczyński (MAD)   15
Sebastian Turos (GOL)   11
Artur Kazimierczak (OHT)   10
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   14
Michał Kłosiński (GKH)   10
Karol Przybyła (GKH)   8
Michał Okuniewski (MAD)   8
Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   32
Jarosław Sołdyk (LID)   23
Mariusz Maćkowiak (GK2)   19
Lukáš Páleníček (FAN)   19
Piotr Tabisz (FAN)   19
Maciej Guzowski (LID)   18
Jan Pawłowski (FAN)   18
Jakub Korthals (FAN)   17
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   16
Dominik Wojtoniak (LID)   15
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   18
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Adam Zaborowski (GK2)   11
Jan Pawłowski (FAN)   10
Mariusz Maćkowiak (GK2)   9
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   15
Damian Kamiński (LID)   14
Jarosław Sołdyk (LID)   12
Mariusz Maćkowiak (GK2)   10
Piotr Tabisz (FAN)   10
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack