Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

27

lut

2019

MOHT - GOLDWELL 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 27 lutego 2019 23:47
MOHT  -  GOLDWELL  7-2 (4-0;1-1;2-1)
 
   5:07 (1-0) Kazimierczak Konrad-Kazimierczak Artur,Stańczyk Jakub (sm+1)
   9:46 (2-0) Szwed Paweł-Stańczyk Jakub (sm+1)
 10:44 (3-0) Mielczarek Andrzej-Kazimierczak Konrad,Szwed Paweł
 14:51 (4-0) Szwed Paweł-Strojny Rafał
 15:54 (5-0) Kuklis Tomasz-Szwed Paweł,Szot Krzysztof
 27:55 (5-1) Maślak Robert-Ryń Jakub
 34:42 (6-1) Szot Krzysztof-Kuklis Tomasz,Szczepkowski Leszek
 42:53 (7-1) Stańczyk Jakub-Szwed Paweł
 44:44 (7-2) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil
Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:38
 

wto

26

lut

2019

MEDIA TEAM - FCDH 3-2 RK Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 26 lutego 2019 23:57
MEDIA TEAM - FCDH 3-2 (2-0,0-2,0-0,1-0)
 
 4:56 (1-0) Sołdyk Jarosław-Kusiński Marcin
 7:20 (2-0) Błażejak Mateusz-Sołdyk Jarosław
21:40 (2-1) Palenicek Lukas-Mianecki Krzysztof,Tomczyk Igor (Sm +1)
24:56 (2-2) Kardasiński Marek-Palenicek Lukas,Tomczyk Igor
45:00 (3-2) Kusiński Marcin (Rk)
Poprawiony: wtorek, 26 lutego 2019 23:57
 

wto

26

lut

2019

Mad Dogs Sopot - Lider HT 15-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 26 lutego 2019 18:53
Mad Dogs Sopot - Lider HT 15-3 (5-1,5-1,5-1)
 
 0:45 (1-0) Suwała Grzegorz-Żołnowski Michał,Kocemba Piotr
 2:42 (2-0) Suwała Grzegorz-Palimeris Karol
11:01 (3-0) Wojciechowski Przemysław-Opanasyuk Gleb
13:18 (3-1) Sołdyk Jarosław-Kamiński Robert
13:33 (4-1) Suwała Grzegorz-Klein Rafał
14:24 (5-1) Okuniewski Michał-Palimeris Karol,Okuniewski Marcin (Sm +1)
19:13 (6-1) Kocemba Piotr (Sm -2)
21:00 (7-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław (Sm -2)
21:47 (7-2) Myszkiewicz Krzysztof-Kamiński Damian (Sm +1)
22:07 (8-2) Suwała Grzegorz-Kocemba Piotr,Klein Rafał
26:39 (9-2) Kocemba Piotr-Okuniewski Michał
27:24 (10-2) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał
33:36 (11-2) Opanasyuk Gleb-Suwała Grzegorz,Wojciechowski Przemysław
34:08 (12-2) Kaczmarek Piotr-Okuniewski Michał
37:43 (12-3) Kamiński Robert-Rembowicz Artur
38:20 (13-3) Okuniewski Michał-Żołnowski Michał
40:41 (14-3) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb
41:43 (15-3) Okuniewski Michał-Palimeris Karol
 

czw

07

lut

2019

MAD DOGS - DRAGONS 4 - 2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 07 lutego 2019 23:54
MAD DOGS  -  DRAGONS   4 - 2   (3-0;0-1;1-1)
 
   2:45 (1-0) Okuniewski Michał-Wojciechowski Przemysław
 13:43 (2-0) Brucki Dariusz-Suwała Grzegorz,Kaczmarek Piotr
 14:43 (3-0) Molenda Damian-Witkowski Tomasz (sm+2)
 16:52 (3-1) Dzięgiel Paweł (sm+1)
 33:05 (3-2) Krtek Jiri (sm+1)
 43:09 (4-2) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał
 
Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:35
 

czw

07

lut

2019

GOLDWELL - LIDER 7-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 07 lutego 2019 13:03
GOLDWELL - LIDER 7-1 (3-0,1-0,3-1)
 6:03 (1-0) Oppeln-Bronikowski Kamil- Piotrowicz Marek,Skokowski Jarosław (Sm +1)
 9:27 (2-0) Cytawa Stanisław
11:26 (3-0) Cebela Paweł-Cytawa Piotr,Tomaszewicz Andrzej
23:16 (4-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Pogorzelski Kamil
34:17 (5-0) Oppeln-Bronikowski Kamil
36:10 (6-0) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
42:48 (7-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Brzeziński Jacek
43:49 (7-1) Piotrowski Oskar-Kamiński Damian,Guzowski Maciej
Poprawiony: czwartek, 07 lutego 2019 13:05
 

śr

06

lut

2019

MEDIA TEAM - NOWA 2-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 06 lutego 2019 17:13
MEDIA TEAM - NOWA 2-1 (1-0,0-1,1-0)
 
11:09 (1-0) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław (Sm +1)
27:34 (1-1) Strojny Rafał-Burtowy Mateusz
35:14 (2-1) Tywczyński Jacek-Kusiński Marcin (Sm +1)
 
 

wto

05

lut

2019

MOHT - GKH GDYNIA 5 - 6 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 05 lutego 2019 00:04
MOHT  -  GKH GDYNIA   5:6   (2:2;1:1;2:3)
 
 
   0:55 (0-1) Przybyła Karol-Andrzejewski Jan
   2:06 (1-1) Kazimierczak Artur PS
   3:53 (1-2) Kempa Michał-Andrzejewski Jan (sm-1)
 13:40 (2-2) Kazimierczak Artur-Szczepkowski Leszek
 16:21 (3-2) Stańczyk Jakub-Bruliński Arkadiusz,Kuklis Tomasz
 21:39 (3-3) Kłosiński Michał-Kempa Michał (sm-1)
 30:34 (4-3) Szot Krzysztof-Bruliński Arkadiusz
 32:08 (5-3) Kuklis Tomasz-Kazimierczak Konrad
 35:00 (5-4) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 36:08 (5-5) Lickiewicz Piotr-Przybyła Karol,Kempa Michał
 41:52 (5-6) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 

pi

01

lut

2019

GOLDWELL - GKH GDYNIA 3 - 6 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
piątek, 01 lutego 2019 10:31
GOLDWELL  -  GKH GDYNIA  3 : 6  (1:2;1:2;1:2)
 
 
   0:26 (0-1) Andzejewski Jan
   3:33 (1-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Ryń Jakub
   9:12 (1-2) Lickiewicz Piotr-Przybyła Karol
 18:59 (2-2) Oppeln-Bronikowski Kamil
 22:56 (2-3) Kłosiński Michał
 29:11 (2-4) Kempa Michał
 36:35 (2-5) Przybyła Karol (sm+1)
 40:13 (3-5) Oppeln-Bronikowski Kamil-Ryń Jakub,Piotrowicz Marek
 41:33 (3-6) Andrzejewski Jan-Lickiewicz Piotr,Kłosiński Michał (sm+1)
 

śr

30

sty

2019

DRAGONS - LIDER 8-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 30 stycznia 2019 23:45
DRAGONS - LIDER   8-1   (1:0;5:0;2:1)
 
 
   2:01 (1-0) Dzięgiel Paweł-Lisek Marcin
 16:51 (2-0) Lisek Marcin-Krtek Jiri,Wróbel Adrian
 23:53 (3-0) Wróbel Adrian-Krtek Jiri,Purzyński Bartosz
 24:27 (4-0) Lisek Marcin-Piaszczyński Mateusz
 25:43 (5-0) Krtek Jiri-Kosonen Anton,Kasperski Łukasz
 27:08 (6-0) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł
 34:47 (7-0) Nadrowski Robert (sm-1)
 37:37 (7-1) Piotrowski Oskar-Dolewski Patryk
 40:53 (8-1) Krtek Jiri-Kasperski Łukasz (sm-1)
 
 
 

wto

29

sty

2019

FCDH - GRIZZLIES 1-0 K Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 29 stycznia 2019 23:58

FCDH - GRIZZLIES 1-0 (0-0,0-0,0-0,1-0)

45:00 (1-0) Lis Adam (PS)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 105

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  DRG9-6MOH 
  GKH3-2MAD 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 36pkt
2 MAD Mad Dogs 28pkt
3 MOH MOHT 28pkt
4 DRG Dragons 24pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 18pkt
2 FAN FCDH 17pkt
3 GRZ Grizzlies 11pkt
4 Nowi 8pkt
 

Losowy zawodnik

Dragons Gdańsk
Radosław Kardasiński
Radosław Kardasiński
Bramkarz

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   57
Artur Kazimierczak (MOH)   49
Michał Kłosiński (GKH)   42
Karol Przybyła (GKH)   38
Jiri Krtek (DRG)   35
Damian Kamiński (LID)   26
Adrian Wróbel (DRG)   25
Gleb Opanasyuk (MAD)   25
Grzegorz Suwała (MAD)   24
Michał Żołnowski (MAD)   23
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   40
Artur Kazimierczak (MOH)   29
Michał Kłosiński (GKH)   22
Jiri Krtek (DRG)   21
Grzegorz Suwała (MAD)   16
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Karol Przybyła (GKH)   25
Artur Kazimierczak (MOH)   20
Michał Kłosiński (GKH)   20
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Damian Kamiński (LID)   17
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Lukáš Páleníček (FAN)   18
Jarosław Sołdyk (MED)   16
Marcin Grandys (MED)   15
Adam Zaborowski (GRZ)   14
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   13
Maciej Kondlewski (NEW)   13
Piotr Tabisz (FAN)   13
Jakub Korthals (FAN)   12
Tomasz Tywczyński (MED)   10
Marcin Kusiński (MED)   8
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Lukáš Páleníček (FAN)   11
Marcin Grandys (MED)   10
Jakub Korthals (FAN)   9
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   7
Tomasz Tywczyński (MED)   7
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jarosław Sołdyk (MED)   10
Adam Zaborowski (GRZ)   9
Maciej Kondlewski (NEW)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Piotr Tabisz (FAN)   7
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack