Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

czw

17

paź

2019

FCDH - GKH II 5-1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 17 października 2019 22:52
FCDH  -  GKH GDYNIA 2   5-1  (3-1,1-0,1-0)
  
   1:43 (0-1) Będkowski Piotr-Bierla Filip
   2:15 (1-1) Pawłowski Jan-Palenicek Lukas
   9:20 (2-1) Palenicek Lukas-Zamiela Aleksander (sm+1)
 13:29 (3-1) Palenicek Lukas
 26:07 (4-1) Korthals Jakub (sm-1)
 37:29 (5-1) Tabisz Piotr-Korthals Jakub,Tomczyk Igor
 
Poprawiony: czwartek, 17 października 2019 23:19
 

śr

16

paź

2019

GKH Gdynia - Goldwell 2 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 16 października 2019 22:50
GKH GDYNIA - GOLDWELL  2-4 (1-2,0-0,1-2)
 
 
   8:38 (0-1) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil
 11:02 (1-1) Palimeris Karol-Kłosiński Michał,Elfstrom Hannes
 13:47 (1-2) Oppeln-Bronikowski Kamil
 31:23 (2-2) Kłosiński Michał-Przybyła Karol
 40:37 (2-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisłąw (sm-1)
 41:38 (2-4) Turos Sebastian-Piotrowicz Marek,Oppeln-Bronikowski Kamil
 
 
Poprawiony: czwartek, 17 października 2019 09:22
 

wto

15

paź

2019

Lider - Grizzlies 4-0 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 15 października 2019 23:24
LIDER - GRIZZLIES 4-0 (0-0,2-0,2-0)
 
19:52 (1-0) Myszkiewicz Krzysztof-Klein Rafał,Kamiński Damian
23:39 (2-0) Bitner Mikołaj-Guzowski Maciej,Kamiński Robert
38:21 (3-0) Myszkiewicz Krzysztof-Kusiński Marcin
38:43 (4-0) Kamiński Damian-Kaczmarek Piotr
Poprawiony: środa, 16 października 2019 00:41
 

pon

14

paź

2019

MOHT - Mad Dogs 7 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 14 października 2019 22:50
MOHT -  MAD DOGS   7-4  (2-0,3-3,2-1)
 
 6:58 (1-0)  Szwed Paweł-Kazimierczak Artur (sm+1)
 11:34 (2-0)  Jasiński Rafał
 17:05 (3-0)  Jasiński Rafał-Grajewski Paweł
 17:18 (4-0)  Mielczarek Andrzej-Stańczyk Jakub
 17:37 (4-1) Okuniewski Michał-Żołnowski Michał,Molenda Damian
 20:28 (4-2) Klein Rafał-Suwała Krzysztof,Suwała Grzegorz
 27:12 (5-2) Walicki Jakub-Grajewski Paweł (sm+1)
 28:51 (5-3) Kocemba Piotr-Opanasyuk Gleb
 32:06 (6-3) Kazimierczak Artur (sm+1)
 43:13 (6-4) Tyczyński Jacek-Guzowski Maciej (sm-1)
 44:06 (7-4) Stańczyk Jakub-Jasiński Rafał,Kazimierczak Artur (sm+1)
Poprawiony: środa, 16 października 2019 22:04
 

pon

14

paź

2019

Inauguracja sezonu TLH 2019/2020 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Natalia Konicz   
poniedziałek, 14 października 2019 22:00

Dziś zostanie rozegrany pierwszy mecz Trójmiejskiej Ligi Hokejowej w sezonie 2019 / 2020!!

System rozgrywek nie uległ diametralnej zmianie. Pozostał podział na Grupę A i Grupę B. Nastąpiły natomiast roszady jeśli chodzi o uczestnictwo drużyn. Lider Hockey Team postanowił zrezygnować z uczestnictwa w Grupie A, wystawiając drużynę grupie B. Natomiast GKH Gdynia postanowiła wystawić drugą drużynę do grupy B.

Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:02
Więcej…
 

wto

09

kwi

2019

Zakończenie sezonu, klasyfikacja, nagrody indywidualne, podziękowania Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
wtorek, 09 kwietnia 2019 23:56

Koniec sezonu, czas podsumowań i podziękowań...

W sezonie 2018/19 po raz pierwszy rozgrywki TLH odbywały się w podziale na dwie grupy. W grupie B grały 4 drużyny: Grizzlies Gdynia, Nowi na Dzielni, Media Team, Fan Klub (FCDH). W grupie A grało 6 drużyn: Mad Dogs Sopot, MOHT Gdańsk, GKH Gdynia, Lider Hockey Team, Dragons Gdańsk, Goldwell Gdańsk.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
GRUPA A
1. Dragons Gdańsk
2. Marvins Oliwa Hockey Team
3. GKH Gdynia
4. Mad Dogs Sopot
5. Goldwell Gdańsk
6. Lider Hockey Team

GRUPA B
1. Fan Klub
2. Media Team
3. Nowi na Dzielni
4. Grizzlies Gdynia

NAGRODY INDYWIDUALNE:
 
Najlepsi zawodnicy Ligi TLH:
- Najlepszy bramkarz Ligi TLH sezonu 2018/19 - RADEK KARDASIŃSKI (Dragons / FCDH)
- Najlepszy obrońca Ligi TLH sezonu 2018/19 - PIOTR LICKIEWICZ (GKH)
- Król Strzelców Ligi TLH sezonu 2018/19 - KAMIL OPPELN-BRONIKOWSKI (Goldwell)
- MVP Ligi TLH w sezonie 2018/19 - ARTUR KAZIMIERCZAK (MOHT)

Najlepsi strzelcy drużyn:
Grizzlies Gdynia - Mariusz Maćkowiak (7 bramek)
Nowi na Dzielni - Maciej Kondlewski (6 bramek)
Media Team - Marcin Grandys (10 bramek)
Fan Klub - Lukas Palenicek (11 bramek)
Lider Hockey Team - Damian Kamiński (9 bramek)
Goldwell Gdańsk - Kamil Oppeln-Bronikowski (40 bramek)
Mad Dogs Sopot - Grzegorz Suwała (16 bramek)
GKH Gdynia - Michał Kłosiński (22 bramki)
MOHT Gdańsk - Artur Kazimierczak (30 bramek)
Dragons Gdańsk - Jiri Krtek ( 23 bramki)

MVP - najbardziej wartościowi zawodnicy drużyn:
Grizzlies Gdynia - Krzysztof Podracki
Nowi na Dzielni - Cyprian Szymko
Media Team - Natalia Kwiatkowska
Fan Klub - Radek Kardasiński
Lider Hockey Team - Mikołaj Bittner
Goldwell Gdańsk - Marek Piotrowicz
Mad Dogs Sopot - Gleb Opanasyuk
GKH Gdynia - Darek Gnerowicz
MOHT Gdańsk - Paweł Szwed
Dragons Gdańsk - Adrian Wróbel

Podziękowania:

1. Podziękowanie dla Macieja Kowalczuka - Dyrektora Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego za wsparcie w cyklicznej organizacji rozgrywek TLH.
Miło jest nam poinformować, że nasz projekt prowadzenie rozgrywek Trójmiejskiej Ligi Hokeja zyskał duże uznanie w oczach osób odpowiedzialnych za rozwój sportu w Samorządzie Województwa Pomorskiego. Urząd Marszałkowski zdecydował się docenić nasze wysiłki i wspiera nas finansowo w działaniu na rzecz rozwoju dyscypliny, jaką jest hokej na lodzie i jak najszerszej jego popularyzacji"
Rozgrywki Trójmiejskiej Ligi Hokeja na Lodzie są prowadzone we współpracy i w oparciu o dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego

2. Podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie rozgrywek TLH sezonu 2018/19.

3. Podziękowanie gospodarzowi obiektu Klubowi GKS Stoczniowiec za gościnność i przyjazne warunki przeprowadzenia rozgrywek Trójmiejskiej Ligii Hokeja.

4. Podziękowanie za sprawowanie ochrony medycznej firmie Ratownictwo Medyczne Krystian Langowski a szczególnie ratowniczce Agacie Andrzejczak.

5. Podziękowanie sędziom TLH i sekretarzom meczów: Sędzia główny TLH: Maciej Pachucki oraz Tomek Heltman, Maciek Byczkowski, Łukasz Wierucki, Wojtek Wrycza, Tomek Bielski, Grzegorz Cytawa.

6. Podziękowanie za prowadzenie strony internetowej TLH dla Grzegorza Cytawy i Tomasza Bielskiego.

7. Podziękowanie za administrowanie strony dla Marcina Liska.

8. Podziękowanie za prowadzenie fanpage'a TLH na facebooku – dla Karola Przybyły.

9. Doceniamy szczególne zaangażowanie Bartłomieja Kułaka w organizację rozgrywek grupy B w sezonie 2018/19 oraz za promocję hokeja i przyciągnięcie do gry największej ilości nowych zawodników.

10. Podziękowanie dla Sławomira Turosa za organizację rozgrywak TLH.

11. Dziękujemy sponsorom i fundatorom nagród i upominków na zakończenie sezonu:
- Unibud Marmury Marek Maciejewski,
- Marba Sport Jerzy Starowiejski,
- Marion Cosmetic Marek Ostrowski,
- Trefl Kazimierz Wierzbicki,
- Pomorski Browar Tradycyjny „ Piwo StaroGdańskie” Sebastian Wawszczak
- Zakład Produkcji Opakowań Kartonowych Janusz Kloka z Kwidzynia
- Firma JBS Dystrybutor produktów GOLDWELL Sławomir Turos.

12. Dziękujemy Kibicom, którzy zawsze byli wsparciem nbaszych zawodników.

NAJWAŻNIEJSI NASI ZAWODNICY - Zarząd Ligii dziękuje Wam za cały sezon pełen emocji, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Dziękujemy Wam za obecność na ceremonii zakończenia sezonu TLH. Teraz odpocznijcie. A po wakacjach ruszamy dalej z realizacją naszej pasji.

Poprawiony: środa, 10 kwietnia 2019 00:09
 

pi

05

kwi

2019

MOHT - Dragons 6 - 9 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
piątek, 05 kwietnia 2019 21:31
M O H T  -  DRAGONS  6 - 9 (2:2;2:2;2:5)
 
 
   2:40 (1-0) Bruliński Arkadiusz
 11:08 (1-1) Wróbel Adrian-Kosonen Anton,Kasperski Łukasz
 12:30 (2-1) Szwed Paweł-Szczepkowski Leszek,Cejnóg Tomasz
 13:02 (2-2) Krtek Jiri-Kasperski Łukasz
 26:40 (3-2) Kazimierczak Artur (sm-1)
 29:08 (4-2) Stańczyk Jakub (sm+1)
 37:28 (4-3) Lipiński Damian-Piaszczyński Mateusz
 38:12 (4-4) Kosonen Anton-Wróbel Adrian,Krtek Jiri
 48:23 (5-4) Czerniewski Radosław-Bruliński Arkadiusz,Szczepkowski Leszek (sm+1)
 53:04 (5-5) Krtek Jiri-Kosonen Anton,Wróbel Adrian
 55:33 (5-6) Szumera Piotr-Krtek Jiri,Wróbel Adrian
 58:19 (5-7) Wróbel Adrian-Mindak Maciej
 58:48 (5-8) Lipiński Damian (EN)
 59:06 (6-8) Szymko Cyprian-Kuklis Tomasz
 59:45 (6-9) Wróbel Adrian-Krtek Jiri,Kosonen Anton
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:05
 

czw

04

kwi

2019

GKH Gdynia - Mad Dogs 3 - 2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 04 kwietnia 2019 23:02
GKH GDYNIA - MAD DOGS SOPOT  3 - 2 (0-0;2-2;1-0)
 
 17:27 (0-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław
 18:29 (0-2) Kaczmarek Piotr-Byzewski Wojciech
 22:58 (1-2) Andrzejewski Jan-Maćkowiak Mariusz (sm+1)
 28:27 (2-2) Lickiewicz Piotr-Kłosiński Michał,Barański Mateusz (sm+1)
 31:39 (3-2) Przybyła Karol-Kłosiński Michał,Lickiewicz Piotr (sm+1)
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:06
 

śr

03

kwi

2019

Goldwell - Lider 4 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 03 kwietnia 2019 22:50
GOLDWELL - LIDER    4 - 4 (0-2;2-2;2-0)
 
   4:26 (0-1) Myszkiewicz Krzysztof-Piotrowski Oskar
   9:57 (0-2) Myszkiewicz Krzysztof-Kamiński Damian
 18:58 (0-3) Kusiński Marcin-Myszkiewicz Krzysztof,Kamiński Damian
 19:31 (0-4) Kamiński Damian-Myszkiewicz Krzysztof,Kamiński Robert
 29:37 (1-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Fojcik Maciej,Cytawa Grzegorz
 29:59 (2-4) Cytawa Piotr-Oppeln-Bronikowski Kamil
 36:35 (3-4) Pogorzelski Kamil-Skokowski Jarosław (sm-1)
 40:18 (4-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Pogorzelski Kamil,Cytawa Grzegorz
 
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:06
 

wto

02

kwi

2019

Zaproszenie na mecz finałowy TLH Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
wtorek, 02 kwietnia 2019 23:11
ZAPRASZAMY zawodników i kibiców wszystkich drużyn na mecz finałowy 
Marvins Oliwa Hockey Team - Dragons Gdańsk,
który rozpocznie się w najbliższy piątek o godzinie 19:00.
 
Po meczu zapraszamy wszystkich uczestników rozgrywek na taflę lodowiska, gdzie odbędzie się ceremonia zakończenia sezonu TLH 2018/2019, zostaną wręczone nagrody dla najlepszych zawodników, puchary dla każdej drużyny i medale dla trzech najlepszych drużyn grupy A, a także podziękujemy za pomoc i wsparcie osobom bez których te rozgrywki by się nie odbyły.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 106

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

21.10. pon: OHT - GKH
22.10. wt: Media - Marvins
23.10. śr: Mad Dogs - Dragons
24.10. czw: Grizzlies - FCDH


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 21 Oct 2019 21:30 
TLH A 2019/2020
Oliwa
Oliwa
: Gdynia
Gdynia
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 01/20/15
TLH 2014/2015
Oliwa - Gdynia   2:1

Tue, 22 Oct 2019 21:30 
TLH B 2019/2020
Media
Media
: Marvins
Marvins
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 01/12/15
TLH 2014/2015
Media - Marvins   3:3

Ostatnie wyniki

  FAN5-1GK2 
  GKH2-4GOL 

Ranking drużyn

TLH A

1 OHT OHT 3pkt
2 GOL Goldwell 3pkt
3 GKH GKH Gdynia 0pkt
4 MAD Mad Dogs 0pkt
- DRG Dragons 0pkt

TLH B

1 FAN FCDH 3pkt
2 LID Lider HT 3pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 0pkt
4 GRZ Grizzlies 0pkt
- MAR Marvins 0pkt

-

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Oliwa Hockey Team
Szymon Cyganowski
Szymon Cyganowski
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   4
Artur Kazimierczak (OHT)   3
Rafał Jasiński (OHT)   3
Paweł Grajewski (OHT)   2
Sebastian Turos (GOL)   2
Jakub Stańczyk (OHT)   2
Michał Kłosiński (GKH)   2
Paweł Szwed (OHT)   1
Marek Jakub Walicki (OHT)   1
Damian Molenda (MAD)   1
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Sebastian Turos (GOL)   2
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   2
Rafał Jasiński (OHT)   2
Paweł Szwed (OHT)   1
Andrzej Mielczarek (OHT)   1
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Artur Kazimierczak (OHT)   2
Paweł Grajewski (OHT)   2
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   2
Jakub Stańczyk (OHT)   1
Krzysztof Suwała (MAD)   1
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Lukáš Páleníček (FAN)   3
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   2
Jakub Korthals (FAN)   2
Damian Kamiński (LID)   2
Mikołaj Bittner (LID)   1
Marcin Kusiński (LID)   1
Filip Bierla (GK2)   1
Aleksander Zamiela (FAN)   1
Igor Tomczyk (FAN)   1
Rafał Klein (LID)   1
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Krzysztof Myszkiewicz (LID)   2
Lukáš Páleníček (FAN)   2
Piotr Będkowski (GK2)   1
Jakub Korthals (FAN)   1
Damian Kamiński (LID)   1
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Rafał Klein (LID)   1
Robert Kamiński (LID)   1
Filip Bierla (GK2)   1
Jakub Korthals (FAN)   1
Damian Kamiński (LID)   1
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack