Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rolki Liga Hokeja na Rolkach II Turniej PLHR 2015 - Grupa Północna

nie

17

maj

2015

II Turniej PLHR 2015 - Grupa Północna Drukuj
Rolki - Liga Hokeja na Rolkach
Wpisany przez Natalia Konicz   
niedziela, 17 maja 2015 15:04

W dniu wczorajszym odbył się II turniej PLHR 2015 - gr. Północna.
Podobnie jak przed tygodniem z kompletem zwycięstw turniej zakończyli Mad Dogsi-Stoczniowiec, choć drużyna Roller Chojnice nieźle postraszyła rywala trzykrotnie doprowadzając wynik spotkania do remisu. Bombersi z Malborka przyjechali w mocno osłabionym liczebnie składzie i w związku z brakiem sił zdecydowali się na oddanie walkowerem ostatniego spotkania.

II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach w sezonie 2015 - Grupa Północna
Gospodarz: Roller Chojnice
Data: 16.05.2015 (sobota)
Miejsce: Centrum Park Chojnice
Drużyny: Mad Dogs Stoczniowiec, Roller Chojnice, Bombers Malbork, Media Team Gdańsk
Mecze trwają 2x20 minut czasu zatrzymywanego.

Wyniki spotkań:
Media Team Gdańsk - Roller Chojnice 6-10 (2-6, 4-4)
Bramki dla Media Team: Gilbert Leśniak (2br, 1as), Przemek Wojciechowski (1br, 2as), Marcin Grandys (1br, 2as);
Bramki dla Roller: Marek Hackert (2br), Paweł Żyła (1br), Wiesiek Wsocki (1as), Kuba Wysocki (2as), Wojtek Wysocki (3br), Tomek Pulkowski (3br, 1as), Piotr Sołtysiński (2as), Robert Szyszka (1br, 1as).

Mad Dogs Stoczniowiec - Bombers Malbork 25-3 (15-2, 10-1)
Bramki dla Mad Dogs Stoczniowiec: Bartek Wróbel (5br, 3as), Adam Wróbel (4br, 3as), Janek Rodziewicz (3br), Filip Kwieciński (2br, 4as), Szymon Paruszewski (1br, 7as), Michał Michałkiewicz(3br, 2 as), Piotr Kaczmarek (2as), Grześ Zaleski (4br, 1as), Mateusz Strużyk (3br).
Bramki dla Bombers: Paweł Badziong (1br), Wojtek Stachowiak (1br, 1as), Piotr Sałek (1br), Maciek Cyganowski (1as).

Mad Dogs Stoczniowiec - Roller Chojnice 11-10 (4-3, 7-7)
Bramki dla Mad Dogs Stoczniowiec: Bartek Wróbel (5br, 1as), Adam Wróbel (2br, 1as), Janek Rodziewicz (2br), Filip Kwieciński (1br, 1as), Szymon Paruszewski (2as), Michał Michałkiewicz (1br, 2as), Grześ Zaleski (1as), Mateusz Strużyk (1as);
Bramki dla Roller: Marek Hackert (1as), Paweł Żyła (2br, 1as), Kuba Wysocki (2br), Wojtek Wysocki (1br, 1as), Tomek Pulkowski (1br, 1as), Piotr Sołtysiński (2br, 1as), Staś Horodniczy (2br, 1as).

Media Team Gdańsk - Bombers Malbork 16-1 (5-1, 11-0)
Bramki dla Media Team: Gilbert Leśniak (5br), Maciek Bajkiewicz (2br, 2as), Natalia Konicz (2br, 1as), Przemek Wojciechowski (4br, 2as),Michał Bochiński (1as), Adam Rozenberg (2br), Marcin Grandys (1br, 1as), Wiktor Kopyciński (1as);
Bramki da Bombers: Paweł Badziong (1br).

Bombers Malbork - Roller Chojnice 0-1 (walkower)
Drużyna Bombers Malbork nie przystąpiła do meczu oddając walkower na korzyść drużyny Roller Chojnice.
Bramki dla Roller: Marek Hackert (1).

Mad Dogs Stoczniowiec - Media Team Gdańsk 14-3 (4-1, 10-2)
Bramki dla Mad Dogs Stoczniowiec: Michał Michałkiewicz (1br, 1as), Mateusz Strużyk (2br), Janek Rodziewicz (3br); Piotr Kaczmarek (3br), Adam Wróbel (1br, 3as), Bartek Wróbel (1br, 3as), Filip Kwieciński (1br), Grześ Zaleski (1br, 1as), Szymon Paruszewski (1br, 3as);
Bramki dla Media Team: Maciek Guzowski (1br, 1as), Przemek Wojciechowski (1br), Marcin Grandys (1br), Gilbert Leśniak (1as).

Tabela po 2 turniejach / 16.05.2015:
1. Mad Dogs Stoczniowiec 6 12 152-29 +123
2. Roller Chojnice 6 8 52-40 +12
3. Media Team Gdańsk 6 4 38-53 -15
4. Bombers Malbork 6 -2 12-88 -76


Składy:
MAD DOGS STOCZNIOWIEC: Przemek Zaręba; Bartek Wróbel, Adam Wróbel, Mateusz Strużyk, Piotr Kaczmarek, Grześ Zaleski, Michał Michałkiewicz, Szymon Paruszewski, Janek Rodziewicz, Filip Kwieciński.

BOMBERS MALBORK: Maciek Mozołowski; Marek Rokita, Paweł Badziong, Maciek Cyganowski, Piotr Sałek, Wojtek Stachowiak.

MEDIA TEAM GDAŃSK: Wiktor Kopyciński; Gilbert Leśniak, Natalia Konicz, Adam Rozenberg, Maciek Bajkiewicz, Przemek Wojciechowski, Marcin Grandys, Michał Bochiński, Maciek Guzowski.

ROLLER CHOJNICE: Adam Szostakowski, Marcin Wojtoniak; Paweł Żyła, Tomek Pulkowski, Kuba Wysocki, Wojtek Wysocki, Piotr Sołtyński, Marek Hackert, Wiesiek Wysocki, Staś Horodniczy, Robert Szyszka.

Kolejne turnieje odbędą się w następujących dniach:
III Kolejka 23-24.05.2015
IV Kolejka 6-7.06.2015
baraże do PO: 20-21.06.2015 Bielsko-Biała

Poprawiony: poniedziałek, 18 maja 2015 08:32
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  MOH4-3GOL 
  FAN3-2GRZ 

Ranking drużyn

1 MOH MOHT 33pkt
2 GOL Goldwell 31pkt
3 GKH GKH Gdynia 30pkt
4 MAD Mad Dogs 29pkt
5 DRG Dragons 26pkt
6 LID Lider HT 13pkt
7 FAN FCDH 5pkt
8 GRZ Grizzlies 1pkt
 

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Jarosław Wojcieszenko
Jarosław Wojcieszenko
Bramkarz
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack