Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rolki Liga Hokeja na Rolkach I Turniej PLHR 2015 - Grupa Północna

pon

11

maj

2015

I Turniej PLHR 2015 - Grupa Północna Drukuj
Rolki - Liga Hokeja na Rolkach
Wpisany przez Natalia Konicz   
poniedziałek, 11 maja 2015 23:19

W miniony weekend ruszyła Polska Liga Hokeja na Rolkach 2015. W każdej z 4 drużyn grającej w Grupie Północnej PLHR grają reprezentanci Trójmiasta. Dwa zespoły rodem z Gdańska: Media Team i Mad Dogs Stoczniowiec skupiają w swoich szeregach zarówno zawodników jak i wychowanków gdańskiego Stoczniowca oraz hokeistów amatorów. Nasi amatorzy wspierają również drużyny Roller Chojnice i Bombers Malbork, zdobywając dla nich cenne punkty. Wice-mistrzowie zeszłego sezonu - Mad Dogs Stoczniowiec, w tym sezonie z pewnością zamierzają wspiąć się na sam szczyt i odebrać złote medale mistrzów Polski.

O lidze...

W celu wyłonienia Mistrza Polski zostaną rozegrane 4 turnieje w rundzie zasadniczej.
13 zespołów zostało podzielonych na 3 grupy:

Grupa Północna:
Mad Dogs Stoczniowiec
Media Team Gdańsk
Roller Chojnice
Bombers Malbork

Grupa Centralna:
Kobra Brwinów
ŁKH G&G Express Łódź
WTH Wrocław
Team Hockey ŁKH Łódź

Grupa Południowa:
TMH Polonia Bytom
Niespełnieni Janów
Marsjanie Opole
LUCE Pasjonaci Bielsko-Biała
LUCE Bielsko-Biała

Turnieje odbędą się w następujących dniach:
I Kolejka 9-10.05.2015
II Kolejka 16-17.05.2015
III Kolejka 23-24.05.2015
IV Kolejka 6-7.06.2015

Każda drużyna zorganizuje jeden turniej. Podczas rundy zasadniczej każdy zespół rozegra 12 meczów (grupa północna i centralna 4 razy każdy z każdym, a grupa południowa 3 razy każdy z każdym).
Po sezonie zasadniczym dwie najlepsze drużyny w każdej grupie awansują do turnieju finałowego. Pozostałe dwa miejsca zajmą najlepsze dwie ekipy po turnieju barażowym. Przed finałami drużyny zostaną rozlosowane do dwóch grup. Najpierw zagrają wewnątrz grup każdy z każdym. Następnie odbędą się ćwierćfinały, półfinały i finał.
Turniej finałowy PLHR 2015 odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2015.

NASZA GRUPA PÓŁNOCNA:
I Turniej Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach w sezonie 2015 - Grupa Północna
Gospodarz: Media Team
Data: 10.05.2015 (niedziela)
Miejsce: Lodowisko / rolkowisko miejskie w Malborku
Drużyny: Mad Dogs Stoczniowiec, Roller Chojnice, Bombers Malbork, Media Team Gdańsk
Mecze trwają 2x20 minut czasu zatrzymywanego. Rolkowisko w Malborku jest wyposażone w profesjonalną matę STILMAT (20x40m) z zaokrąglonymi bandami.

Wyniki spotkań:

Mad Dogs Stoczniowiec - Bombers Malbork 24-2 (10-1, 14-1)
Bramki dla Mad Dogs Stoczniowiec: Mateusz Strużyk (6), Bartek Wróbel (1), Marek Wróbel (6), Adam Wróbel (3), Grześ Zaleski (1), Michał Michałkiewicz (7);
Bramki dla Bombers: Wojtek Stachowiak (1), Radek Czerniewski (1).

Media Team - Roller Chojnice 1-10 (0-6, 1-4)
Bramki dla Media Team: Przemek Wojciechowski;
Bramki dla Roller: Karol Przybyła (4), Kuba Wysocki (2), Wiesiek Wysocki (2), Paweł Żyła (2).

Bombers Malbork - Media Team 4-6 (2-4, 2-2)
Bramki da Bombers: Wojtek Stachowiak (2), Paweł Badziong (2);
Bramki dla Media Team: Gilbert Leśniak (3), Przemek Wojciechowski (2), Maciek Bajkiewicz (1).

Mad Dogs Stoczniowiec - Roller Chojnice 20-5 (8-3, 12-2)
Bramki dla Mad Dogs Stoczniowiec: Oskar Lehmann (2), Bartek Wróbel (6), Mateusz Strużyk (3), Michał Michałkiewicz (3), Marek Wróbel (2), Adam Wróbel (3), Grześ Zaleski (1);
Bramki dla Roller: Karol Przybyła (3), Paweł Żyła (1), Kuba Wysocki (1).

Media Team - Mad Dogs Stoczniowiec 6-14 (2-5, 4-9)
Bramki dla Media Team: Natalia Konicz (1), Marcin Grandys (1), Gilbert Leśniak (4);
Bramki dla Mad Dogs Stoczniowiec: Marek Wróbel (4), Mateusz Strużyk (3), Bartek Wróbel (4), Michał Michałkiewicz (3).

Bombers Malbork - Roller Chojnice 2-16 (1-9, 1-7)
Bramki dla Bombers: Paweł Badziong (1), Piotr Sadowski (1);
Bramki dla Roller: Paweł Żyła (7), Wiesiek Wysocki (1), Karol Przybyła (3), Tomek Pulkowski (2), Wojtek Wysocki (1), Kuba Wysocki (2).

 

Tabela 10.05.2015
1. Mad Dogs Stoczniowiec 3 6 102-13 -89
2. Roller Chojnice 3 4 31-23 +8
3. Media Team Gdańsk 3 2 13-28 -15
4. Bombers Malbork 3 0 8-46 -38



Składy:
MAD DOGS STOCZNIOWIEC: Przemek Zaręba; Bartek Wróbel, Marek Wróbel, Adam Wróbel, Mateusz Strużyk, Piotr Kaczmarek, Wojtek Heltman, Grześ Zaleski, Michał Michałkiewicz, Oskar Lehmann.

BOMBERS MALBORK: Przemek Nawrocki, Maciek Mozołowski; Marek Rokita, Marek Kijewski, Emil Masłowski, Piotr Sadowski, Paweł Badziong, Daniel Szajstek, Radek Czerniewski, Maciek Cyganowski, Piotr Sałek, Wojtek Stachowiak.

MEDIA TEAM GDAŃSK: Wiktor Kopyciński; Gilbert Leśniak, Waldek Skolimowski, Natalia
Konicz, Adam Rozenberg, Maciek Bajkiewicz, Przemek Wojciechowski, Marcin Grandys,
Michał Bochiński.

ROLLER CHOJNICE: Adam Szostakowski, Marcin Wojtoniak; Paweł Żyła, Tomek Pulkowski,
Karol Przybyła, Kuba Wysocki, Wojtek Wysocki, Piotr Sołtyński, Marek Hackert,
Wiesiek Wysocki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejno bramki i asysty przepisane z protokołów:
Mad Dogs Stoczniowiec - Bombers Malbork 24-2 (10-1, 14-1)
0-1 Wojtek Stachowiak
1-1 Mateusz Strużyk - Marek Wróbel
2-1 Bartek Wróbel - Wojtek Heltman
3-1 Marek Wróbel - Mateusz Strużyk
4-1 Marek Wróbel
5-1 Adam Wróbel - Grześ Zaleski
6-1 Marek Wróbel - Oskar Lehmann
7-1 Grześ Zaleski - Wojtek Heltman
8-1 Mateusz Strużyk - Oskar Lehmann
9-1 Adam Wróbel - Bartek Wróbel
10-1 Michał Michałkiewicz - Mateusz Strużyk
11-1 Michał Michałkiewicz - Bartek Wróbel
12-1 Marek Wróbel - Bartek Wróbel
13-1 Mateusz Strużyk - #96
14-1 Marek Wróbel
14-2 Radek Czerniewski - Wojtek Stachowiak
15-2 Michał Michałkiewicz - Mateusz Strużyk
16-2 Michał Michałkiewicz - Marek Wróbel
17-2 Michał Michałkiewicz - Bartek Wróbel?
18-2 Adam Wróbel - Oskar Lehmann
19-2 Mateusz Strużyk - Bartek Wróbel
20-2 Mateusz Strużyk - Michał Michałkiewicz
21-2 Michał Michałkiewicz
22-2 Mateusz Strużyk - Adam Wróbel
23-2 Michał Michałkiewicz - Grześ Zaleski
24-2 Marek Wróbel

Media Team - Roller Chojnice 1-10 (0-6, 1-4)
0-1 Karol Przybyła - Marek Hackert
0-2 Kuba Wysocki - Wojtek Wysocki
0-3 Kuba Wysocki - Wojtek Wysocki
0-4 Karol Przybyła
0-5 Wiesiek Wysocki - Kuba Wysocki
0-6 Paweł Żyła
0-7 Karol Przybyła - Paweł Żyła
0-8 Wiesiek Wysocki
0-9 Karol Przybyła - Paweł Żyła
0-10 Paweł Żyła - Karol Przybyła
1-10 Przemek Wojciechowski

Bombers Malbork - Media Team 4-6 (2-4, 2-2)
1-0 Wojtek Stachowiak
1-1 Gilbert Leśniak
1-2 Gilbert Leśniak - Michał Bochiński
2-2 Paweł Badziong
2-3 Przemek Wojciechowski - Gilbert Leśniak
2-4 Maciek Bajkiewicz
3-4 Wojtek Stachowiak - #14
3-5 Przemek Wojciechowski
4-5 Paweł Badziong
4-6 Gilbert Leśniak - Maciek Bajkiewicz

Mad Dogs Stoczniowiec - Roller Chojnice 20-5 (8-3, 12-2)
0-1 Karol Przybyła - Paweł Żyła
1-1 Oskar Lehmann - Adam Wróbel
2-1 Bartek Wróbel - Michał Michałkiewicz
3-1 Mateusz Strużyk - Oskar Lehmann
4-1 Michał Michałkiewicz - Bartek Wróbel
5-1 Oskar Lehmann - Adam Wróbel
6-1 Adam Wróbel
6-2 Paweł Żyła
7-2 Bartek Wróbel
7-3 Karol Przybyła - Paweł Żyła
8-3 Bartek Wróbel - Michał Michałkiewicz
9-3 Marek Wróbel
10-3 Bartek Wróbel - Marek Wróbel
11-3 Adam Wróbel - Wojtek Heltman
12-3 Mateusz Strużyk - Michał Michałkiewicz
13-3 Michał Michałkiewicz - Mateusz Strużyk
13-4 Karol Przybyła - Paweł Żyła
14-4 Michał Michałkiewicz
15-4 Adam Wróbel
16-4 Bartek Wróbel
16-5 Kuba Wysocki - Wojtek Wysocki
17-5 Grześ Zaleski - Oskar Lehmann
18-5 Marek Wróbel - Bartek Wróbel

Media Team - Mad Dogs Stoczniowiec 6-14 (2-5, 4-9)
1-0 Natalia Konicz
1-1 Marek Wróbel - Bartek Wróbel
1-2 Mateusz Strużyk - Adam Wróbel
2-2 Marcin Grandys - Gilbert Leśniak
2-3 Marek Wróbel - Adam Wróbel
2-4 Bartek Wróbel - Adam Wróbel
2-5 Bartek Wróbel
2-6 Mateusz Strużyk - Bartek Wróbel
3-6 Gilbert Leśniak - Maciek Bajkiewicz
3-7 Mateusz Strużyk - Bartek Wróbel
4-7 Gilbert Leśniak
5-7 Gilbert Leśniak - Marcin Grandys
5-8 Marek Wróbel - Adam Wróbel
5-9 Michał Michałkiewicz
5-10 Michał Michałkiewicz - Grześ Zaleski
5-11 Marek Wróbel
5-12 Bartek Wróbel - Marek Wróbel
5-13 Bartek Wróbel - Adam Wróbel
6-13 Gilbert Leśniak
6-14 Michał Michałkiewicz - Grześ Zaleski

Bombers Malbork - Roller Chojnice 2-16 (1-9, 1-7)
0-1 Paweł Żyła
0-2 Paweł Żyła - Karol Przybyła
0-3 Paweł Żyła - Marek Hackert
0-4 Wiesiek Wysocki - Kuba Wysocki
0-5 Karol Przybyła - Paweł Żyła
0-6 Karol Przybyła - Paweł Żyła
0-7 Tomek Pulkowski - Wojtek Wysocki
1-7 Paweł Badziong - Daniel Szajstek
1-8 Paweł Żyła
1-9 Paweł Żyła - Karol Przybyła
1-10 Paweł Żyła
1-11 Tomek Pulkowski - Karol Przybyła
1-12 Wojtek Wysocki - Kuba Wysocki
1-13 Kuba Wysocki - Wojtek Wysocki
1-14 Paweł Żyła - Karol Przybyła
1-15 Karol Przybyła - Piotr Sołtyński
2-15 Piotr Sadowski
2-16 Kuba Wysocki - Piotr Sołtyński

Poprawiony: poniedziałek, 11 maja 2015 23:26
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  MOH4-3GOL 
  FAN3-2GRZ 

Ranking drużyn

1 MOH MOHT 33pkt
2 GOL Goldwell 31pkt
3 GKH GKH Gdynia 30pkt
4 MAD Mad Dogs 29pkt
5 DRG Dragons 26pkt
6 LID Lider HT 13pkt
7 FAN FCDH 5pkt
8 GRZ Grizzlies 1pkt
 

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Jarosław Skokowski
Jarosław Skokowski
Obrońca
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack