Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start MPA - Mistrzostwa Polski Aktualności Oferta na transport na Mistrzostwa Polski Amatorów w Nowym Targu [przypomnienie]

śr

08

kwi

2015

Oferta na transport na Mistrzostwa Polski Amatorów w Nowym Targu [przypomnienie] Drukuj
Mistrzostwa Polski - Aktualności
Wpisany przez Karol Przybyła   
środa, 08 kwietnia 2015 08:31

Przypominamy, iż Mistrzostwa Polski Amatorów w Nowym Targu rozpoczaynają się już za 8 dni, pewnie większość ma już zorganizowany transport jednakże GKH Gdynia wychodzi do wszystkich drużyn z pewną ofertą. Gdynianie zaplanowali wyjazd na MPA dużym autokarem, a jako że sami nie zapełnią autokaru, mają do zaoferowania wolne miejsca. Oto dalsza część oferty ze strony www.hokej.gdynia.pl:

Ciężko nam określić dokładną cenę przejazdu, zależna jest od ilości ludzi i od tego czy ktoś chciałby jechać w dwie strony czy też w jedną.

Wyjazd zaplanowaliśmy w taki sposób, że wyjeżdżamy w środę 15 kwietnia (ok.13:00) by odbyć w Nowym Targu nocleg (każdy organizuje we własnym zakresie) przed rozpoczęciem turnieju. Z kolei w drogę powrotną udajemy się w niedzielę 19 kwietnia, zahaczając o Kraków i mecz Polska-Włochy (godz. 20.00) na Mistrzostwach Świata (bilet we własnym zakresie).

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany lub chciał uzyskać więcej informacji, proszę kontaktować się mailowo:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . 
Liczba miejsc jest oczywiście mocno ograniczona.

Z hokejowymi pozdrowieniami,
Zarząd GKH Gdynia

P.S
Podkreślamy, że zapewniamy jedynie transport w dwie strony. Nocleg oraz bilet na mecz Polska - Włochy jest po stronie zawodnika.

P.S2
Propozycja nie jest skierowana jedynie do zawodników drużyn występujących w MPA. Zapraszamy również wszystkich chętnych, osoby towarzyszące, kibiców i inne osoby które chciały by pojechać do Nowego Targu a nie mają transportu 

Poprawiony: środa, 08 kwietnia 2015 08:36
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  DRG9-6MOH 
  GKH3-2MAD 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 36pkt
2 MAD Mad Dogs 28pkt
3 MOH MOHT 28pkt
4 DRG Dragons 24pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 18pkt
2 FAN FCDH 17pkt
3 GRZ Grizzlies 11pkt
4 Nowi 8pkt
 

Losowy zawodnik

GKH Gdynia
Piotr Lickiewicz
Piotr Lickiewicz
Obrońca
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack