Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish

wto

04

mar

2014

X kolejka RLH Drukuj
Liga Regionalna - Aktualności
Wpisany przez Sławek Nawrocki   
wtorek, 04 marca 2014 20:51

W niedzielę odbyła się 10 kolejka Regionalnej Ligi Hokeja w Malborku.

Już o godzinie 8 rozpoczął się pierwszy z zaplanowanych w tym dniu meczy, a na przeciw siebie stanęły drużyny, które są na "dwóch końcach ligowej tabeli". Bombersi jako jedyna drużyna nie zaznała smaku porażki w tegorocznych rozgrywkach, Orły jako jedyni nie zwyciężyli jeszcze meczu w RLH. Jednak pomimo braku własnego lodowiska widać znaczną poprawę gry debiutantów uczestniczących w lidze amatorskiej. Faworyci - Bombersi z Malborka nie zawiedli zwyciężając 10 : 0 drużynę Orłów z Czerska i Kościerzyny.
Bramki dla Bombersów strzelili : Robert Gierasimczuk - 2, Tomasz Kuchta - 2, Piotr Sadowski - 3, Mirosław Walicki - 2 i Leonid Eremchuk - 1.

W drugim z meczy zagrały drużyny: Bombek Malbork - Grizzlies Gdynia. Faworytem tego meczu byli gospodarze, jednak bardzo szybkie kontry, oraz szeroka ławka rezerwowych niedźwiedzi ( 14 zawodników ), przy tym błędy w obronie i niewykorzystane 100% sytuacje drużyny Bombka przyczyniły się do przegranej gospodarzy z Malborka 4 : 6.
Bramki strzelili w tym meczu: Mateusz Rokita, Marek Rokita, Maciej Cyganowski i Paweł Badziong dla Bombka, Mikołaj Ołoś - 2, Mariusz Mackowiak - 2, Arkadiusz Michalski - 1, Marek Piszczatowski - dla Gdyni.

W trzecim z meczy zagrały drużyny z Gdańska - Media Team i Marvin's. Marvin'si przystąpili w tym meczu tylko z jednym rezerwowym zawodnikiem. Grający bardzo ambitnie młody zespół z jednym zmiennikiem długo dotrzymywał kroku faworytom tego spotkania. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem remisowym, na początku drugiej zespół Marvin's wyszedł na prowadzenie. Niestety zabrakło sił w końcówce meczu, dodatkowo w starciu z obrońcą Media Team kontuzji doznał najmłodszy na lodzie zawodnik Adam Bernard. Mediacy skrzętnie wykorzystali fakt osłabienia drużyny przeciwnej strzelając 4 bramki w końcowych minutach meczu, który zakończył się wynikiem 11 : 7.
Bramki strzelili w tym meczu: Artur Podracki - 5, Adam Bernard - 2 dla Marvin's, Tomasz Tywczyński - 4, Szymon Tywczyński - 3, Marcin Grandys - 2, Arek Olszewski -1, Michał Kulawiński - 1 dla Media.

W tabeli prowadzi Bombers Malbork - 25 pkt, przed Bombek Malbork -19 pkt, Media Team -18 pkt, Grizzlies - 12 pkt, Marvin's - 6 pkt, Orły - 0 pkt.

Najskuteczniejszym strzelcem po 9 kolejkach jest Artur Podracki - 21 bramek przed Tomaszem Tywczyńskim - 20 bramek i Szymonem Tywczyńskim/Mirosławem Walickim - 18 bramek.

Za tydzień zostanie rozegrana ostatnia kolejka RLH, w której zagrają od godz 8;00 kolejno Bombers - Media, Bombek - Marvin's i Orzeł - Grizzlies.

Organizator RLH zaprasza zainteresowane drużyny do udziału w rozgrywkach ligi hokeja na rolkach, które będą odbywały się w Malborku. Kontakt - Sławomir Nawrocki

 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  DRG9-6MOH 
  GKH3-2MAD 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 36pkt
2 MAD Mad Dogs 28pkt
3 MOH MOHT 28pkt
4 DRG Dragons 24pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 18pkt
2 FAN FCDH 17pkt
3 GRZ Grizzlies 11pkt
4 Nowi 8pkt
 

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Piotr Osojca
Piotr Osojca
Napastnik
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack