Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish

pon

17

lut

2014

VIII kolejka RLH Drukuj
Liga Regionalna - Aktualności
Wpisany przez źródło: fb RLH   
poniedziałek, 17 lutego 2014 00:47

W dniu dzisiejszym odbyła się VIII kolejka rozgrywek Regionalnej Ligi Hokejowej w Malborku. W trzech meczach strzelono aż 55 bramek.

W pierwszym z planowanych meczy zagrały drużyny Bombers Malbork i Marvin's Gdańsk. Pomimo przewagi gospodarzy, i dużej różnicy bramkowej, młodzi zawodnicy często nie zgadzali się z decyzjami sędziego, okazując swoje niezadowolenie w sposób zbyt impulsywny co powodowało niepotrzebne sytuacje i kary. Kolejny raz niektórzy z młodych zawodników Marvin's pokazali, że niekoniecznie najważniejsza dla nich jest gra w hokeja...a szkoda bo traci na tym drużyna, którą osłabiają w danym momencie. Mecz zakończył się wysoką wygraną Bombersów 14:6.
Bramki strzelili w tym meczu: Mirosław Walicki - 4, Robert Gierasimczuk - 4, Piotr Sadowski - 3, Leonid Eremchuk i Emil Masłowski po 1. Dla pokonanych: Adam Lis, Rafał Strojny, Fabian Polit, Artur Podracki, Zbigniew Głowacki, Rafał Piotrowicz.

W kolejnym meczu zagrały drużyny Bombek Malbork - Orły Czersk/Kościerzyna. Ambitnie grającej drużynie Orłów nie udało się wygrać meczu z drużyną, która zajmuje 2 miejsce w tabeli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 10:5.
Bramki strzelili w tym meczu: Paweł Badziong - 2, Marek Burda - 2, Maciej Cyganowski - 2, Mateusz Rokita - 3 i Piotr Raszewski, dla Orłów - Michał Czapiewski, Jan Czapiewski, Maciej Bruski - 2, Jacek Mientki.

W ostatnim meczu zmierzyły się drużyny Media Team Gdańsk i Grizzlies Gdynia. Obydwie drużyny przystąpiły do meczu ze skromną ławką rezerwowych. Od początku spotkania mediacy dyktowali tempo gry a najskuteczniejszym zawodnikiem w tym meczu był Andrzej Dębowski, który strzelił aż 7 bramek. Strzelali w tym meczu: Andrzej Dębowski - 7, Tomasz Tywczyński - 4, Arkadiusz Olszewski - 4.

Następna kolejka zostanie rozegrana dopiero 2 marca.
8.00 mecz I – Orzeł Czersk/Kościerzyna – Bombers Malbork
9.30 mecz II – Grizzlies Gdynia – Bombek Malbork
11.00 mecz III – Marvin's Gdańsk – Media Team

W tabeli bez zmian - prowadzi Bombers Malbork 22/pkt, Bombek Malbork - 19, Media Team - 15, Grizzlies - 9, Marvin's - 6, Orły - 0 pkt.

Najskuteczniejszymi strzelcami są : Tomasz Tywczyński, Mirosław Walicki i Artur Podracki - po 16 bramek.

Poprawiony: poniedziałek, 17 lutego 2014 00:47
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  MOH4-3GOL 
  FAN3-2GRZ 

Ranking drużyn

1 MOH MOHT 33pkt
2 GOL Goldwell 31pkt
3 GKH GKH Gdynia 30pkt
4 MAD Mad Dogs 29pkt
5 DRG Dragons 26pkt
6 LID Lider HT 13pkt
7 FAN FCDH 5pkt
8 GRZ Grizzlies 1pkt
 

Losowy zawodnik

Dragons Gdańsk
Robert Wohlfeil
Robert Wohlfeil
Napastnik
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack