Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish

pon

13

sty

2014

V kolejka RLH Drukuj
Liga Regionalna - Aktualności
Wpisany przez materiał nadesłany - Sławek Nawrocki   
poniedziałek, 13 stycznia 2014 01:34

Dziś 12 stycznia w ramach ramach Regionalnej Ligi Hokejowej zawodnicy zagrali wspomagając XXII Finał WOŚP.


Była to V kolejka rozgrywek RLH, w której w pierwszym meczu zagrały drużyny lidera - Bombers Malbork i drużyny, która zajmuje ostatnie miejsce w lidze - Orzeł Czersk/Kościerzyna. W bramce Orłów zadebiutował wychowanek UKS Bombek - Maciej Mozołowski, który długo nie dał sobie strzelić bramki, a jako pierwsi strzelili ją goście z Czerska/Kościerzyny. Dopiero około 20 minucie meczu gospodarzom udało się doprowadzić do remisu, jednak ambitnie grającym zawodnikom z Orła nie udało się już strzelić kolejnych bramek. W drugiej tercji krążek do siatki kierowali tylko zawodnicy z Malborka. Mecz zakończył się wynikiem 7:1.
Bramki strzelili w tym meczu: Robert Gierasimczuk - 2, Emil Masłowski - 2, Mirosław Walicki - 1, Leonid Eremchuk - 1 i Tomasz Kuchta - 1 dla Bombers, Jan Czapiewski - 1 dla Orła.

W kolejnym meczu zagrały drużyny Bombek Malbork - Gryzzlies Gdynia. V-ce lider z 4 drużyną w tabeli. Pierwszą tercję wygrali zawodnicy z Malborka /3:2/, w drugiej padł remis /2:2/ jednak to malborczycy mogli się cieszyć po zakończonym meczu, w którym zwyciężyli gdynian 5:4.
Bramki strzelili w tym meczu dla Bombka: Paweł Badziong - 2, Mateusz Rokita - 2 i kolejny debiutant Maciej Cyganowski - 1, dla Gryzzlies : Mariusz Maćkowiak - 2, Arek Michalski i Marek Kreft po 1 bramce. W meczu tym nałożono łącznie 12 min kar dla zawodników za nadmierną ostrość w grze.

W trzecim spotkaniu bardzo wyrównanym zagrali zawodnicy z Gdańska - Media Team i Marvin's. Po pierwszej połowie prowadzili Mediacy wynikiem 2:1, w drugiej bramki strzelali naprzemiennie hokeiści z obydwu drużyn.
Zaledwie kilka minut przed końcową syreną Marvin'si zdołali doprowadzić do remisu, jednak to zawodnicy Media Team zwyciężyli strzelając 8 sekund przed końcem meczu bramkę na wagę 3 pkt a zawodnikiem, który zachował "zimną krew" umieszczając krążek w siatce przeciwnika był Tomasz Tywczyński. Mecz zakończył się wynikiem 5:4.
Bramki strzelili w tym meczu: Szymon Tywczyński - 2, Tomasz Tywczyński - 2, Tomasz Skowroński - 1 dla Media, Artur Podracki - 2, Adam Lis i Damian Urbaniak po 1.

Po rozgrywkach RLH na lodzie pojawili się najmłodsi adepci hokeja na lodzie - zawodnicy UKS Bombek, którzy zagrali mecz pokazowy w ramach WOŚP, a zagrali w nim: Maciej Mozołowski, Bartek Grabara, Miłosz Wolak, Mateusz Cybulski, Mateusz Mozołowski, Tymoteusz Tkacz, Michał Muczeński, Arek Pietras, Bartek Bielec, Jakub Bielec, Patryk Frankiewicz, Tomasz Kozubski, Igor Napiatek, Kacper Dorobek, Jakub Kurapiewicz, Szymon Cyganowski, Oskar Bendig, Damian Gołuński, Daniel Szajstek, Piotr Sałek, Marcel Słomiński, Kacper Szyszkowski, Michał Nawrocki, Tomek Romanowski, Ksawery Karasiński, Krystian Kubiak, Jakub Wensker, Radek Czerniewski, Ola Piór, Michał Sadowski.
W przerwie meczu odbyły się licytacje m/innymi krążka hokejowego z autografem najlepszego polskiego hokeisty - Mariusza Czerkawskiego. Wszyscy, którzy mieli okazje uczestniczyć w Wielkim Finale WOŚP na lodowisku w Malborku mogli skosztować specjały przygotowane przez Bar Bis, Stowarzyszenie nasz Wielbark i rodziców małych hokeistów.
Malborski hokej wspierają: OSiR, UM, MWC, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Rafał Mączkowski, Falken, Sieć Sklepów Sokół, Leier, Firma Grzesik, Wobex, Bar Bis,nc+APF, Malplast.
www.hokejmalbork.pl

 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 25 Feb 2019 21:30 
Mad Dogs
Mad Dogs
: Lider
Lider
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 01/09/19
TLH A 2018/2019
Lider - Mad Dogs   2:4

Tue, 26 Feb 2019 21:30 
Media
Media
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 12/18/18
TLH B 2018/2019
Media - Fan Klub   1:7

Ostatnie wyniki

  MAD4-2DRG 
  GOL7-1LID 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 33pkt
2 MAD Mad Dogs 25pkt
3 DRG Dragons 24pkt
4 MOH MOHT 22pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 16pkt
2 FAN FCDH 13pkt
3 GRZ Grizzlies 8pkt
4 Nowi 5pkt
 

Losowy zawodnik

FCDH Stoczniowiec
Lukáš Páleníček
Lukáš Páleníček
Napastnik
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack